Знаний краєзнавець Іван Драбчук презентував книжку «Відомі уродженці Галича»

Знаний краєзнавець Іван Драбчук презентував книжку «Відомі уродженці Галича»

У Галицькій центральній бібліотеці відбулася презентація книжки відомого прикарпатського краєзнавця Івана ДРАБЧУКА «Відомі уродженці Галича». Про це повідомляє galychyna.if.ua.

Бібліотекар читального залу Галина Петраш розповіла про автора нового видання — педагога, історика-краєзнавця, провідного редактора інформаційно-видавничого сектору Національного заповідника «Давній Галич». Творчість Івана Драбчука багатогранна – від поезії до історичних праць, у яких він пише про хорватів, боярські роди, постаті галицької історії. Черговим здобутком його пошукової роботи стала книжка «Відомі уродженці Галича» (Івано-Франківськ, 2020 р.).

Іван Драбчук розповів про те, як він шукав матеріал для книжки — в архівних документах, газетах, історичній літературі, зустрічався з нащадками тих родин, які походять із Галича. На основі документів, історичної літератури та спогадів галичан він відтворив життєвий шлях уродженців Галича, їхній внесок у розвиток міста та України. Дослідник звернувся до присутніх, а серед них були не лише працівники бібліотеки і науковці заповідника, а й представники тих родин, про які він писав, із проханням відгукнутися, якщо хтось має інформацію про галичан, які залишили слід в історії міста. Бо видання книжок про відомих уродженців міста можна продовжити.

Представники галицьких родин подякували І. Драбчуку за його працю і розповіли багато цікавого про своїх рідних. Серед них – Ірина Янович, представниця родини Яновичів, Лідія Мельниченко, племінниця Теклі Заклінської (псевдо «Хортиця», членкиня ОУН), Олег Бродович, племінник Михайла Бродовича, Надзвичайного і Повноважного посла України в Республіці Словенія, Ірина Чернега, представниця родини Масляків.

В обговоренні дослідження Івана Драбчука також узяли участь завідувачка науково-дослідного відділу Національного заповідника «Давній Галич» Марія Костик і начальник відділу культури Галицької міської ради Марія Іваськів.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Знаний краєзнавець Іван Драбчук презентував книжку «Відомі уродженці Галича»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"