Знайомі незнайомці та інші)

Знайомі незнайомці та інші)

Знайомі незнайомці та інші)

Вітаю всіх)

Перш за все ця історія про почуття, що не минають з роками. А ще про перешкоди, які доводиться долати героям на шляху до вистражданого щастя. Герої тут, як і в кожній моїй книзі, звичайні люди, які цілком можуть бути вашими сусідами, друзями чи колегами. Вони мріють, кохають, страждають и переймаються так само, як всі ми – реальні люди. Не хочу писати, що написано на основі реальних подій, бо кожен мій роман таки базується на них, та це – не документалістика, тому й не вказую.

Аннотація

«Ніколи більше не підходь до мене. Не шукай зустрічей і не телефонуй. Зітри номер мого телефону. Один твій дзвінок, і я викину сім-картку. Одна невипадкова зустріч, і я поїду з міста назавжди».
Закохана жінка та закоханий чоловік. Чи живі ще взаємні почуття, якщо ці двоє розійшлися через певні обставини, і відтоді промайнуло майже вісім років?
Одна єдина фотографія поклала край учительській кар’єрі Світлани. Здавалось би, у великому місті нікому немає діла до сусіда чи колеги, та жінці не пощастило. І тепер Світлана змушена шукати роботу не за фахом. Чи зуміє вона пробачити чоловіка, який доклав до цього руку, і відповісти на його залицяння? Та чи допоможе їй інший, той, хто вже зрадив її одного разу?

 

На моїй авторській сторінці продовжується передплата на книжку “Першим будеш?”. Дивіться цікавий Буктрейлер.

Для тих, хто ще не купував мої книги, повідомляю, що на сторінці діє приваблива ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ для тих, хто зробить покупку вперше (окрім “Тирамісу для Магната”). Протягом 5-ти днів Ви матимете змогу придбати іншу книжку на моїй сторінці з великою знижкою. На них будуть спеціальні позначки з відсотком знижки.

 

Також продовжується публікація книжки “Неочікуване кохання”. Вона буде безкоштовною під час викладки.

 Всім чудового вечора та гарного настрою!

Софія

 

Оригінал статті на Букнет: Знайомі незнайомці та інші)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"