Знайомі незнайомці та інші)

Знайомі незнайомці та інші)

Знайомі незнайомці та інші)

Вітаю всіх)

Перш за все ця історія про почуття, що не минають з роками. А ще про перешкоди, які доводиться долати героям на шляху до вистражданого щастя. Герої тут, як і в кожній моїй книзі, звичайні люди, які цілком можуть бути вашими сусідами, друзями чи колегами. Вони мріють, кохають, страждають и переймаються так само, як всі ми – реальні люди. Не хочу писати, що написано на основі реальних подій, бо кожен мій роман таки базується на них, та це – не документалістика, тому й не вказую.

Аннотація

«Ніколи більше не підходь до мене. Не шукай зустрічей і не телефонуй. Зітри номер мого телефону. Один твій дзвінок, і я викину сім-картку. Одна невипадкова зустріч, і я поїду з міста назавжди».
Закохана жінка та закоханий чоловік. Чи живі ще взаємні почуття, якщо ці двоє розійшлися через певні обставини, і відтоді промайнуло майже вісім років?
Одна єдина фотографія поклала край учительській кар’єрі Світлани. Здавалось би, у великому місті нікому немає діла до сусіда чи колеги, та жінці не пощастило. І тепер Світлана змушена шукати роботу не за фахом. Чи зуміє вона пробачити чоловіка, який доклав до цього руку, і відповісти на його залицяння? Та чи допоможе їй інший, той, хто вже зрадив її одного разу?

 

На моїй авторській сторінці продовжується передплата на книжку “Першим будеш?”. Дивіться цікавий Буктрейлер.

Для тих, хто ще не купував мої книги, повідомляю, що на сторінці діє приваблива ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ для тих, хто зробить покупку вперше (окрім “Тирамісу для Магната”). Протягом 5-ти днів Ви матимете змогу придбати іншу книжку на моїй сторінці з великою знижкою. На них будуть спеціальні позначки з відсотком знижки.

 

Також продовжується публікація книжки “Неочікуване кохання”. Вона буде безкоштовною під час викладки.

 Всім чудового вечора та гарного настрою!

Софія

 

Оригінал статті на Букнет: Знайомі незнайомці та інші)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"