Знайомство) Хто хоче про мене дізнатись більше?)

Знайомство) Хто хоче про мене дізнатись більше?)

Знайомство) Хто хоче про мене дізнатись більше?)

Спочатку хочу подякувати талановитому автору Марині, котра розпочала рубрику знайомства з авторами, дуже гарно оформила всі інтерв’ю та опублікувала в своєму блогові! Зайдіть, почитайте! Не пошкодуєте!)

На сайті мене можна знайти під майже справжнім іменем – Міла Костриця, і пишу я переважно в жанрах містика та жахи.

Скільки себе пам’ятаю – завжди любила вигадувати якісь історії, і розповідати їх батькам, друзям, всім хто був готовий слухати. Що мене надихнуло взяти і записати? Я не знаю) Я намагалась “не писати”, але це в мене виходить погано, тому мою графоманію ви будете бачити постійно)

Перша моя серйозна робота з’явилась спонтанно: я сиділа на уроці англійської літератури, і придумала казку про “Чарівну скрипку”. Від того часу і понеслось) В той же рік була написана і “Лісова панна”, а дві інші казки лежали в чорновому варіанті.

Я завжди любила хоррори та містику. І одного разу, після досить довгої перерви з письмом (я серйозно думала, що це тільки для обраних і спробувала закинути) я наважилась на створення своєї першої страшної оповідки. Так на світ з’явилось хоррор-оповідання «Тиха вода».

Десь 2018 року я випадково натрапила на рекламу Букнету (тоді Літнет) і на свій страх і ризик виклала декілька робіт. Вони мертвим грузом пролежали десь пів року, а потім мене почали читати). Остаточно своє повернення до давнього захоплення припадає на середину 2019-того року,і по цей день.

Окрім історій я пишу картини, люблю співати і звісно, жити не можу без тренувань! Який спорт я обрала? Хм, тут певно дехто сильно здивується, адже я займаюсь стріт воркаутом. За цим хитромудрим словом сховані вуличні тренування на турніках, брусах, ну і звісно виконання різної складності елементів. Також я встигла стати тренером. Саме воркауту я навчала та навчаю підлітків і дорослих вже другий рік. Про мене та моїх вихованців вже знято декілька репортажів, якщо цікаво, можу продублювати сюди!)

Окрім роботи тренером, що є додатковою роботою, я працюю в одній досить відомій компанії тестувальником комп’ютерних ігор)

Всі свої твори стараюсь наповнити динамікою та яскравими образами, намагаюсь передати історію так, щоб вона одразу вимальовувалась в голові в чітку картину. Ну, ще я поступово додаю більше по-справжньому жахливих моментів, і справа тут не в відрах крові). Ще можу сказати, що кожна людина має свої скелети в шафі, і мої іноді допомагають писати, адже емоції жаху, болю та смерті іноді мають реальне підґрунтя.

Чого в творах стараюсь уникати – не люблю тягнути кота за саме цікаве, тож іноді безжально викидаю цілі розділи)

Щодо планів на майбутнє – писати. Хочу розвиватись в своєму улюбленому жанрі хоррор, а також планую завершити дуже важливу для мене книгу – “Одна”. Це буде мій перший досвід в написанні об’ємного роману. Ну і оскільки я шукала додатковий стимул, аби завершити твір – я приймаю участь в конкурсі “Супергерой поруч”.

Щиро дякую всім, хто дочитав до кінця, і всім хто любить мої історії. Тримаємо при собі часник, сіль, святу воду і не ходимо темними вулицями на одинці)

P.S. В мене є авторська сторінка в Фейсбук!) Чесно обіцяю її запоснити контентом!)

Оригінал статті на Букнет: Знайомство) Хто хоче про мене дізнатись більше?)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу