Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Привіт, мої любі! Маю намір повідомити, що історія «Синдром другого шансу», на яку ще відкрита передплата, добігає кінця, а саме це відбудеться у неділю, і звісно, що ціну буде змінено, книга стане дорожчою! Тож, хто бажає придбати цей пристрасний роман за вигідною ціною, будь ласка, ще є два дні!

Ну, і наостанок анонс! Що стартує після «Синдром другого шансу» та «Янгол для Мері». Муз, це такий примхливий перець, скажу я Вам, але ми нарешті із ним домовилися)) Тому, спочатку вийде фентезійний роман «Північні примари», який впродовж публікації буде залишатися безкоштовним. А також через десять днів я познайомлю Вас з першою книгою сучасної любовної історії, яка взагалі залишиться безкоштовною «Майже мій». Це вже буде дещо нове, нестримно-палке, плакати вже не будемо, будемо затамовувати подих!)) Обкладинки до них додам, аби Ви їх потім одразу упізнали, а я мала змогу зайвий раз ними помилуватися) Авторка обкладинок Дар’я Новицька!

І ще, я не втомлююся дякувати Вам, що Ви у мене є! Що у мене є, для кого писати та дихати цими історіями, емоційно вибухати та проживати їх разом із Вами! Дякую кожному і обіймаю подумки, хто підписується на мою сторінку, дарує зірочки та залишає відгуки!

З любов’ю та повагою, Ваша Лаванда Різ!

   

 

Оригінал статті на Букнет: Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"