Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Привіт, мої любі! Маю намір повідомити, що історія «Синдром другого шансу», на яку ще відкрита передплата, добігає кінця, а саме це відбудеться у неділю, і звісно, що ціну буде змінено, книга стане дорожчою! Тож, хто бажає придбати цей пристрасний роман за вигідною ціною, будь ласка, ще є два дні!

Ну, і наостанок анонс! Що стартує після «Синдром другого шансу» та «Янгол для Мері». Муз, це такий примхливий перець, скажу я Вам, але ми нарешті із ним домовилися)) Тому, спочатку вийде фентезійний роман «Північні примари», який впродовж публікації буде залишатися безкоштовним. А також через десять днів я познайомлю Вас з першою книгою сучасної любовної історії, яка взагалі залишиться безкоштовною «Майже мій». Це вже буде дещо нове, нестримно-палке, плакати вже не будемо, будемо затамовувати подих!)) Обкладинки до них додам, аби Ви їх потім одразу упізнали, а я мала змогу зайвий раз ними помилуватися) Авторка обкладинок Дар’я Новицька!

І ще, я не втомлююся дякувати Вам, що Ви у мене є! Що у мене є, для кого писати та дихати цими історіями, емоційно вибухати та проживати їх разом із Вами! Дякую кожному і обіймаю подумки, хто підписується на мою сторінку, дарує зірочки та залишає відгуки!

З любов’ю та повагою, Ваша Лаванда Різ!

   

 

Оригінал статті на Букнет: Зміна ціни, оновлена лояльність та анонс!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"