Зміна у “Тільки не він” та промокоди.

Зміна у “Тільки не він”  та промокоди.

Зміна у “Тільки не він” та промокоди.

Доброго дня.

   «Тільки не він».

   А, хто ще не почав, вам буде, мабуть, ще цікавіше. Отже — ця історія отримала пролог, якого не було раніше. Цей новий, інтригуючий початок, впевнена, сподобається всім любителям чогось незвичного і захопливого. Насправді, це уривок, який привідкриває завісу над пізнішими подіями, яким мені захотілося поділитися з вами вже зараз. Дуже цікаво буде дізнатися ваші враження про таку зміну. Які думки у вас викликає цей початок?

   А зараз  час сказати, хто отримає коди на безкоштовне читання

«Вогник для холодного».

  Дорогенькі, чесно, дуже важко було визначити, хто отримає їх цього разу. Хочеться дати всім, щоб ця дійсно гарна історія кохання читалася якнайбільше. Віддала перевагу активним читачам, а також тим, хто ще не отримував від мене таких гостинців раніше. Сподіваюся, нічого не переплутала. Прошу, не ображатися, кому не пощастило цього разу. Ще будуть такі можливості. А також знижки.

  Дуже дякую всім, хто висловив бажання прочитати цю мою конкурсу книгу. Будь ласка, і далі не скупіться на підтримку. Надзвичайно її ціную.

  Отже, коди отримають: Таня Завадовська

                                            Віталіна Побережник.

 

Вітаю, дівчата. Вишлю вам коди у фейсбук.  Приємного читання.

  Гарного вам зимового дня, дорогі читачі і колеги.

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Зміна у “Тільки не він” та промокоди.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"