Звабниця більше не зваблює

Звабниця більше не зваблює

Звабниця більше не зваблює

Звабниця більше не зваблює. І таке буває. Мій сміливий роман «Звабниця» завершено. Дякую усім хто прочитав більше ніж одну главу та передчасно не поклав хрест на моїй героїні. Так, вона не ідеальна, легковажна та егоїстична особа, але хто ж сказав, що головний герой має бути бездоганним? Згадати хоча б Доріана Грея чи Декстера, вони далеко не позитивні герої, проте зі своєю родзинкою. Засуджувати – найлегше, важче – зрозуміти. Цим романом я хотіла донести послання – «Кохання не купити» і вирішила зробити це за допомогою тієї, яка так відчайдушно намагалася його продати. На її прикладі показати залаштунки життя утриманки. Відверта правда про звабниць. Не зважаючи на розкутість своєї героїні намагалася писати так, щоб роман не вийшов вульгарним і здається, це мені вдалося.

 «У мене було багато заможних кавалерів, всі вони робили дорогі подарунки, засипали грошима, виконували мої бажання. Але жодного з них я не любила. Когось поважала, когось боялася, комусь симпатизувала, проте якби не старалася, у жодного так і не закохалася. Їм належало моє тіло, проте своє серце так і не змогла нікому віддати. Тепер знаю чому так сталося, насправді кохання за гроші не купити».

В епілозі Ви не прочитаєте про весілля чи народження дитини, але і вся історія не солодка казочка. Хоч цей твір і починався весело, але досить швидко ігри героїні перетворилися на справжню драму.

Ні, мій роман не закінчується трагічно і Ви точно не литимете сліз, але фінал повчальний. Дякую усім хто пережив ці емоції та події разом з моїми героями. Кожний перегляд надавав нові сили та надихав на творчість.

Якщо Ви не боїтеся нетипових героїнь, не чекаєте від них ідеальних вчинків, готові до приголомшливих подій та непередбачуваних поворотів сюжету, то ласкаво прошу до читання. Обіцяю влаштувати Вам справжній вибух емоцій. Прочитати можна тут: Звабниця

 Анотація:

 

 

Оригінал статті на Букнет: Звабниця більше не зваблює

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"