За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

Привіт!

ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ. ВСЕРЕДИНІ

Аннотація:

Йому 29. Він плював на правила і не бачить берегів. Він звик досягати свого. Одного разу він вирішує, що хоче її.
Їй 23. Вона боїться людей, уникає їх, знає: вони надто легковажно чинять зло, але одного разу вирішує ризикнути і впустити в своє життя саме його.

– Чому мовчиш?
– Думаю про тебе і твої дивацтва, Агата. Уточнімо. Тобі 23. Ти намагаєшся не виходити з квартири. Не спілкуєшся з людьми наживо. Ніколи не ходила на побачення. Ні з ким не цілувалася. Про секс я мовчу. Ти працюєш в інтернеті, по суті живеш в ньому. В дитинстві з тобою щось трапилося, але говорити ти не готова. Все так?
– Так. Тепер ти маєш покрутити пальцем біля скроні і вийти з чату…
– Маю. Але я вчиню інакше. Якщо я знайду твою адресу – пустиш? Я хочу відкрити сім твоїх замків. Я хочу опинитися всередині.

 

В тексті буде:

небезпечний герой
потайлива героїня
стосунки за перепискою
емоційно і чуттєво 18+

 

Тизер:

«Хочу тебе»
Його коротка відповідь вибила з легень Агати повітря. Воно вийшло через все ще привідкритий рот.
І нехай вона Костю не знає, але теж хоче. Відчуває тріумф і бажання, що зростає. Те, яке сьогодні не вгамується. В усякому разі, с ним – ні.
«Ще можеш?»
Тон його повідомлень підказував, що Veni не жартує. Він не буде хвалити і заохочувати за сміливість. Але йому очевидно сподобався її підхід. Достатньо, щоб одразу вимагати загострення.
І Агата обов’язково покаже, що може, лишень спочатку:
«Якщо пообіцяєш, що не зіллєш нікуди…».
Говорячи чесно, з цього приводу вона не хвилювалася. Взагалі не хвилювалася. Але ж чоловіки люблять спротив. Ігри. Ламання. Якщо в міру. Агаті хотілося пограти.
«В твої плани входить приголомшлива політична кар’єра? Мітиш в міністерки?».
Костя відповів питанням, трохи відволікши від пожежі, що продовжувала розгорятися всередині. Агата навіть посміхнулася… Тому що це їй не світить:
«Навіть в міністерши не мічу».
Надрукувала, як самій здалося, в тому ж дусі. З завмиранням серця слідкувала, як він знову строчить…
«Не зарікайся. Життя довге…».
Агата прочитала декілька разів з відчуттям, що шкірою гасають мурашки. Ймовірно, через передчуття, адже вона вигадала, що зробити далі.
Не поспішала відповідати. Бачила, що Костя знову друкує. Прочитала: «Я нікуди не зіллю. Роби». Зрозуміла, що такий наказ – саме те, що потрібно їй. 

Читати вже можна ТУТ!

Оригінал статті на Букнет: За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"