За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

Привіт!

ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ. ВСЕРЕДИНІ

Аннотація:

Йому 29. Він плював на правила і не бачить берегів. Він звик досягати свого. Одного разу він вирішує, що хоче її.
Їй 23. Вона боїться людей, уникає їх, знає: вони надто легковажно чинять зло, але одного разу вирішує ризикнути і впустити в своє життя саме його.

– Чому мовчиш?
– Думаю про тебе і твої дивацтва, Агата. Уточнімо. Тобі 23. Ти намагаєшся не виходити з квартири. Не спілкуєшся з людьми наживо. Ніколи не ходила на побачення. Ні з ким не цілувалася. Про секс я мовчу. Ти працюєш в інтернеті, по суті живеш в ньому. В дитинстві з тобою щось трапилося, але говорити ти не готова. Все так?
– Так. Тепер ти маєш покрутити пальцем біля скроні і вийти з чату…
– Маю. Але я вчиню інакше. Якщо я знайду твою адресу – пустиш? Я хочу відкрити сім твоїх замків. Я хочу опинитися всередині.

 

В тексті буде:

небезпечний герой
потайлива героїня
стосунки за перепискою
емоційно і чуттєво 18+

 

Тизер:

«Хочу тебе»
Його коротка відповідь вибила з легень Агати повітря. Воно вийшло через все ще привідкритий рот.
І нехай вона Костю не знає, але теж хоче. Відчуває тріумф і бажання, що зростає. Те, яке сьогодні не вгамується. В усякому разі, с ним – ні.
«Ще можеш?»
Тон його повідомлень підказував, що Veni не жартує. Він не буде хвалити і заохочувати за сміливість. Але йому очевидно сподобався її підхід. Достатньо, щоб одразу вимагати загострення.
І Агата обов’язково покаже, що може, лишень спочатку:
«Якщо пообіцяєш, що не зіллєш нікуди…».
Говорячи чесно, з цього приводу вона не хвилювалася. Взагалі не хвилювалася. Але ж чоловіки люблять спротив. Ігри. Ламання. Якщо в міру. Агаті хотілося пограти.
«В твої плани входить приголомшлива політична кар’єра? Мітиш в міністерки?».
Костя відповів питанням, трохи відволікши від пожежі, що продовжувала розгорятися всередині. Агата навіть посміхнулася… Тому що це їй не світить:
«Навіть в міністерши не мічу».
Надрукувала, як самій здалося, в тому ж дусі. З завмиранням серця слідкувала, як він знову строчить…
«Не зарікайся. Життя довге…».
Агата прочитала декілька разів з відчуттям, що шкірою гасають мурашки. Ймовірно, через передчуття, адже вона вигадала, що зробити далі.
Не поспішала відповідати. Бачила, що Костя знову друкує. Прочитала: «Я нікуди не зіллю. Роби». Зрозуміла, що такий наказ – саме те, що потрібно їй. 

Читати вже можна ТУТ!

Оригінал статті на Букнет: За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

«Поезія Вільних»: 20 500 віршів про війну в Україні

«З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну понад 20 000 віршів про війну було подано на портал «Поезія Вільних» українськими та іноземними поетами.

На порталі вірші найвищого художнього

Колективна безвідповідальність: «Гроші від Гітлера» Радки Денемаркової

Радка Денемаркова. Гроші від Гітлера / переклад М. Севрукової – Комора, 2022

Літератури про Голокост здебільшого сконцентрована на тому, що відбувалося в концентраційних таборах. Здава

З нагоди 300-ліття: як Україна святкуватиме день народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років із дня народження видатного українського філософа й поета Григорія Сковороди. Нехай росія «вітає» його обстрілом музею у Сковородинівці, повном

«Репортери без кордонів» проти ретрансляції телеканалів рф французькими супутниками

Правозахисна організація «Репортери без кордонів» (RSF) подала позов проти державного французького регулятора телерадіомовлення (ARCOM), який відмовився застосовувати будь-які заборони

Михайло Пасічник. «Ми заклали бомбу помсти…»

ПУТІН ПРОВОДИТЬ ОКУПАЦІЙНУ НАРАДУЦе не закІнчиться добром…Дивлюсь одні й ті ж самі ролики:Сидить у кріслі під гербомУдав – гіпнотизує кроликів…26 люте 2022БУЛЬБЕШНИК-САМОЗВАНЕЦЬГосподарник, батько? Ні,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"