За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

Привіт!

ЗА СІМОМА ЗАМКАМИ. ВСЕРЕДИНІ

Аннотація:

Йому 29. Він плював на правила і не бачить берегів. Він звик досягати свого. Одного разу він вирішує, що хоче її.
Їй 23. Вона боїться людей, уникає їх, знає: вони надто легковажно чинять зло, але одного разу вирішує ризикнути і впустити в своє життя саме його.

– Чому мовчиш?
– Думаю про тебе і твої дивацтва, Агата. Уточнімо. Тобі 23. Ти намагаєшся не виходити з квартири. Не спілкуєшся з людьми наживо. Ніколи не ходила на побачення. Ні з ким не цілувалася. Про секс я мовчу. Ти працюєш в інтернеті, по суті живеш в ньому. В дитинстві з тобою щось трапилося, але говорити ти не готова. Все так?
– Так. Тепер ти маєш покрутити пальцем біля скроні і вийти з чату…
– Маю. Але я вчиню інакше. Якщо я знайду твою адресу – пустиш? Я хочу відкрити сім твоїх замків. Я хочу опинитися всередині.

 

В тексті буде:

небезпечний герой
потайлива героїня
стосунки за перепискою
емоційно і чуттєво 18+

 

Тизер:

«Хочу тебе»
Його коротка відповідь вибила з легень Агати повітря. Воно вийшло через все ще привідкритий рот.
І нехай вона Костю не знає, але теж хоче. Відчуває тріумф і бажання, що зростає. Те, яке сьогодні не вгамується. В усякому разі, с ним – ні.
«Ще можеш?»
Тон його повідомлень підказував, що Veni не жартує. Він не буде хвалити і заохочувати за сміливість. Але йому очевидно сподобався її підхід. Достатньо, щоб одразу вимагати загострення.
І Агата обов’язково покаже, що може, лишень спочатку:
«Якщо пообіцяєш, що не зіллєш нікуди…».
Говорячи чесно, з цього приводу вона не хвилювалася. Взагалі не хвилювалася. Але ж чоловіки люблять спротив. Ігри. Ламання. Якщо в міру. Агаті хотілося пограти.
«В твої плани входить приголомшлива політична кар’єра? Мітиш в міністерки?».
Костя відповів питанням, трохи відволікши від пожежі, що продовжувала розгорятися всередині. Агата навіть посміхнулася… Тому що це їй не світить:
«Навіть в міністерши не мічу».
Надрукувала, як самій здалося, в тому ж дусі. З завмиранням серця слідкувала, як він знову строчить…
«Не зарікайся. Життя довге…».
Агата прочитала декілька разів з відчуттям, що шкірою гасають мурашки. Ймовірно, через передчуття, адже вона вигадала, що зробити далі.
Не поспішала відповідати. Бачила, що Костя знову друкує. Прочитала: «Я нікуди не зіллю. Роби». Зрозуміла, що такий наказ – саме те, що потрібно їй. 

Читати вже можна ТУТ!

Оригінал статті на Букнет: За сімома замками: чуттєво, таємничо, безкоштовно!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"