За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Привіт, поціновувачі слова!

Чому “За сторінками”? Мені здалось, що це цікаво, атже наш напрямок не можна назвати “за кадром” або ж “за кулісами” чи “за сценою”. Авторська праця ховається за сторінками.

Отож, за сторінками… Я буду ділитись з читачами і колегами-авторами своєю буденністю: як пишу, як з’являється ідея твору, як з’являються улюблені персонажі. Повірте, це дуже цікаво, а інколи і неочікувано. 

Запрошую своїх коллег до взаємодії:) 

 

Оскільки сьогодні перший “випуск”, я хочу трохи розказати про себе і поділюсь своєю проблемою (бо для автора, це дійсно проблема).

Мене звати Оля Дзюба, я не використовую псевдонім. Коли реєструвалась на порталі, вирішила підписатись своїм іменем, бо вже доросла до того віку, коли мені подобається прізвище (ага, були часи, коли я страшенно не любила).

Перші слова першої історії (я не називаю свої твори книгами) написала влітку 2010. Не знаю, що на мене тоді найшло, але я відкрила word на компьютері і почала писати. І так засіла за писанину, що написала 5 сторінок word. В мене не було якого плану. Я не уявляла на скільки сторінок ротянеться твір і чи завтра взагалі сяду писати. Просто писала і все. До речі, той твір так і лежить “в столі”. Поки, хай там і буде, в мене є нові ідеї:)

До 2016 року ніхто не знав, що я пишу. Взагалі. Я так соромилась сказати комусь, що пишу книги (можливо, тому “книги” замінила на “історі”), хоч я нічого кримінального не робила. Коли до мене хтось заходив в кімнату, я зі швидкістю блискавки ховала той word і відповідала, що я просто сиджу (комічна і та сама “неловка” ситуація).

І коли я показала той перший твір подрузі, а вона дала його своїй знайомій і та сказала:”Вау”, я почервоніла. Моя подруга тоді на кожному кроці мене “рекламувала”. Ми і справді були цікавим творчим тандемом: вона – художниця, я – письменниця (але мені ближче “автор”). Мама дізналась про моє захоплення (а хтось скаже “талант”) випадково, а потім я ще довго наважувлась показати чим я займаюсь довгими годинами в кімнаті. Але врешті-решт, через чотири роки ( восени 2014) мама отримала 150 аркушів А4, друкових з обох сторін. Критики в свою адресу, я не почула, але мама констуктивно пройшлась по історії, сказала, що змінити і що ідея їй сподобалась.

Зізнатись чесно, я зараз не всім можу сказати, що пишу історії. І дуже рідко роблю публикації в соціальних мережах про своє хоббі.

І ось тут в мене запитання до своїх колег. Чи була у вас така проблема? І як ви вирішили?

 

Оригінал статті на Букнет: За сторінками…Випуск 1. Мені соромно

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"