Запитання!

Запитання!

Запитання!

Друзі, ловіть екзаменаційні запитання!

“Вільна. Грані життя”

1. Інгредієнти для заклинання «Захисту полум’ям»?

2. Трава, що вбирає у себе сонячне світло та діє одразу на весь організм людини, очищає його?

3. Яка рослина має властивість концентрувати сили людського організму на боротьбі з нечистю? Застосовується у вигляді курінь і настоїв. У великих дозах може викликати агресію і ненависть до всього, тому застосовувати її потрібно обережно!

4. Назви людей, що жили неповноцінним, негідним життям, і тому їхні душі не можуть піти в потойбічний світ? На відміну від померлих природно, ці мерці вважаються «нечистими», шкодять живим і страждають самі.

5. Небесна діва — прекрасна, крилата, войовнича.

6. Її використовують при ослабленому організму і безсиллі, підкладають під підошви черевиків або чобіт зачарованому, щоб нечисть не змогла затягнути його в підземний світ?

7. Що потрібно зробити, щоб оминув Блуд?

8. Зустрічається у вигляді високого лісовика та їсть?..

9. Богиня материнства?

10. Маленькі істоти, селяться у запічку, віщують?

11. До захисних трав відносять?

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Запитання!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Дуже цікава ваша думка

Привіт всім! Як вам продовження “Кохання для бджілки”?

.

3 дні, лише три дні…

До завершення конкурсу Кохання не купити лишилося всього 3 дні. Після цього завершується прийом робіт, й адміністрація Букнету визначатиме фіналістів, а згодом – і переможців. 

Я теж не пасла задніх (тим більше, що

Вітаю зі святом!

Дорогі письменики прийміть вітання зі святом.

Легенда про Скелета

Вітаю. Нарешті можу розпочати нову неймовірну історію. Нова робота буде в жанрі фентезі, знаєте, такого собі темного та епічного. Різні бійні, інтриги за престол, масштабні війни між імперіями, монстри, чудовиська та все

Моя новинка “Борг бандиту” та ще щось цікаве

Друзі,

сьогодні у мене вийшла нова книжечка – “Борг бандиту”.

Історія 18+, іскрити там буде огого як  
 

Анотація:
Я зробила одну маленьку помилку, про яку будь-яка інша людина забула б уже через п’ять

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"