Записки недосвідченого автора (ч.2)

Записки недосвідченого автора (ч.2)

Записки недосвідченого автора (ч.2)

Дякую усім, хто чекали на цю рубрику. Відразу кажу, що ніякого розгрому, хейту чи інших видів чорного піару тут не буде. Будуть лише ті блоги, які просить створювати букнет, а саме «призначені виключно для спілкування авторів з читачами на літературні теми». А давайте разом проаналізуємо призначення блогів на цій платформі й порівняємо чи відповідають вони тому, що ми маємо нині на сайті?

«У блогах Букнет дозволяються:

– анонси та описи літературних подій в Україні»

Не бачила такого, чесно. Можливо, це через те, що на цій платформі я з карантину і зараз заборонені якісь офлайн літподії, але й про онлайн не було нічого чути мені.

 

«- анонси нових публікацій на Букнет»

До речі, люблю саме цей вид блогів. Шалено круто дізнаватись з них про новинки моїх чарівних колег та продовження книг, на які давно чекаєш.

 

«- конкурси та розіграші призів на Букнет»

Ну а хто ж не любить конкурси і розіграші? Особливо в таку холодну і неприємну зиму. Зараз багато моїх уже досвідчених коліжаночок розігрують промокодики та друковані примірники своїх творінь. Щодо конкурсів, то дуже приємно, що сама платформа дозволяє молодим авторам розвиватись і дає можливості для цього.

 

«- розповідi авторiв про свої творчі плани»

А це вже такий-собі обмін досвідом. Насправді цікаво почути про те, скільки планів мають наші колеги. Це може дати стимул і самим досягти певного успіху, і поділитись маленькими секретиками з читачами.

 

«- анонси авторських зустрічей з читачами, публікацій ваших книг на папері та опис інших події, пов’язаних виключно з вашою літературною творчістю.»

Думаю, цей пункт підводить висновок для усіх попередніх.

 

«У блогах заборонено:

обговорювати інші електронні видавництва та ресурси;
анонсувати події, конкурси або власні публікації на інших онлайн-майданчиках;
пряме обговорення авторами творчості інших авторів;
обговорення політики та роботи функціонала порталу (для цього існує форма зворотнього зв’язку, прохання писати через неї), дій модерації та адміністрації порталу.»

От серед усіх заборон мені не дає спокою третя – «пряме обговорення авторами творчості інших авторів». Обговорення може «розумітись» як в позитивну, так і негативну сторону. Тобто, виходить, що створення блогу-поради для прочитання вже створює певне обговорення авторами творчості інших авторів, нехай і позитивне (мовчу про негатив, його й так багато). Чи це тільки про негативне обговорення? Плітки, слухи і таке інше?

Можливо, це вважається рекламою, але про рекламу творів на цій літплатформі в заборонах не вказано нічого. Чи це мається на увазі, що будь-яке обговорення може нести в собі негатив від певних осіб?

Що ви думаєте про це? Чи читали довідку для автора коли починали свій письменницький шлях тут?

Оригінал статті на Букнет: Записки недосвідченого автора (ч.2)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"