Записки недосвідченого автора (ч.2)

Записки недосвідченого автора (ч.2)

Записки недосвідченого автора (ч.2)

Дякую усім, хто чекали на цю рубрику. Відразу кажу, що ніякого розгрому, хейту чи інших видів чорного піару тут не буде. Будуть лише ті блоги, які просить створювати букнет, а саме «призначені виключно для спілкування авторів з читачами на літературні теми». А давайте разом проаналізуємо призначення блогів на цій платформі й порівняємо чи відповідають вони тому, що ми маємо нині на сайті?

«У блогах Букнет дозволяються:

– анонси та описи літературних подій в Україні»

Не бачила такого, чесно. Можливо, це через те, що на цій платформі я з карантину і зараз заборонені якісь офлайн літподії, але й про онлайн не було нічого чути мені.

 

«- анонси нових публікацій на Букнет»

До речі, люблю саме цей вид блогів. Шалено круто дізнаватись з них про новинки моїх чарівних колег та продовження книг, на які давно чекаєш.

 

«- конкурси та розіграші призів на Букнет»

Ну а хто ж не любить конкурси і розіграші? Особливо в таку холодну і неприємну зиму. Зараз багато моїх уже досвідчених коліжаночок розігрують промокодики та друковані примірники своїх творінь. Щодо конкурсів, то дуже приємно, що сама платформа дозволяє молодим авторам розвиватись і дає можливості для цього.

 

«- розповідi авторiв про свої творчі плани»

А це вже такий-собі обмін досвідом. Насправді цікаво почути про те, скільки планів мають наші колеги. Це може дати стимул і самим досягти певного успіху, і поділитись маленькими секретиками з читачами.

 

«- анонси авторських зустрічей з читачами, публікацій ваших книг на папері та опис інших події, пов’язаних виключно з вашою літературною творчістю.»

Думаю, цей пункт підводить висновок для усіх попередніх.

 

«У блогах заборонено:

обговорювати інші електронні видавництва та ресурси;
анонсувати події, конкурси або власні публікації на інших онлайн-майданчиках;
пряме обговорення авторами творчості інших авторів;
обговорення політики та роботи функціонала порталу (для цього існує форма зворотнього зв’язку, прохання писати через неї), дій модерації та адміністрації порталу.»

От серед усіх заборон мені не дає спокою третя – «пряме обговорення авторами творчості інших авторів». Обговорення може «розумітись» як в позитивну, так і негативну сторону. Тобто, виходить, що створення блогу-поради для прочитання вже створює певне обговорення авторами творчості інших авторів, нехай і позитивне (мовчу про негатив, його й так багато). Чи це тільки про негативне обговорення? Плітки, слухи і таке інше?

Можливо, це вважається рекламою, але про рекламу творів на цій літплатформі в заборонах не вказано нічого. Чи це мається на увазі, що будь-яке обговорення може нести в собі негатив від певних осіб?

Що ви думаєте про це? Чи читали довідку для автора коли починали свій письменницький шлях тут?

Оригінал статті на Букнет: Записки недосвідченого автора (ч.2)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"