Записки недосвідченого автора (ч.2)

Записки недосвідченого автора (ч.2)

Записки недосвідченого автора (ч.2)

Дякую усім, хто чекали на цю рубрику. Відразу кажу, що ніякого розгрому, хейту чи інших видів чорного піару тут не буде. Будуть лише ті блоги, які просить створювати букнет, а саме «призначені виключно для спілкування авторів з читачами на літературні теми». А давайте разом проаналізуємо призначення блогів на цій платформі й порівняємо чи відповідають вони тому, що ми маємо нині на сайті?

«У блогах Букнет дозволяються:

– анонси та описи літературних подій в Україні»

Не бачила такого, чесно. Можливо, це через те, що на цій платформі я з карантину і зараз заборонені якісь офлайн літподії, але й про онлайн не було нічого чути мені.

 

«- анонси нових публікацій на Букнет»

До речі, люблю саме цей вид блогів. Шалено круто дізнаватись з них про новинки моїх чарівних колег та продовження книг, на які давно чекаєш.

 

«- конкурси та розіграші призів на Букнет»

Ну а хто ж не любить конкурси і розіграші? Особливо в таку холодну і неприємну зиму. Зараз багато моїх уже досвідчених коліжаночок розігрують промокодики та друковані примірники своїх творінь. Щодо конкурсів, то дуже приємно, що сама платформа дозволяє молодим авторам розвиватись і дає можливості для цього.

 

«- розповідi авторiв про свої творчі плани»

А це вже такий-собі обмін досвідом. Насправді цікаво почути про те, скільки планів мають наші колеги. Це може дати стимул і самим досягти певного успіху, і поділитись маленькими секретиками з читачами.

 

«- анонси авторських зустрічей з читачами, публікацій ваших книг на папері та опис інших події, пов’язаних виключно з вашою літературною творчістю.»

Думаю, цей пункт підводить висновок для усіх попередніх.

 

«У блогах заборонено:

обговорювати інші електронні видавництва та ресурси;
анонсувати події, конкурси або власні публікації на інших онлайн-майданчиках;
пряме обговорення авторами творчості інших авторів;
обговорення політики та роботи функціонала порталу (для цього існує форма зворотнього зв’язку, прохання писати через неї), дій модерації та адміністрації порталу.»

От серед усіх заборон мені не дає спокою третя – «пряме обговорення авторами творчості інших авторів». Обговорення може «розумітись» як в позитивну, так і негативну сторону. Тобто, виходить, що створення блогу-поради для прочитання вже створює певне обговорення авторами творчості інших авторів, нехай і позитивне (мовчу про негатив, його й так багато). Чи це тільки про негативне обговорення? Плітки, слухи і таке інше?

Можливо, це вважається рекламою, але про рекламу творів на цій літплатформі в заборонах не вказано нічого. Чи це мається на увазі, що будь-яке обговорення може нести в собі негатив від певних осіб?

Що ви думаєте про це? Чи читали довідку для автора коли починали свій письменницький шлях тут?

Оригінал статті на Букнет: Записки недосвідченого автора (ч.2)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Суд за позовом Портнова заборонив минулорічні заходи зі вшанування Липи, Самчука та Кубійновича

За позовом Андрія Портнова Окружний адмінсуд Києва заборонив КМДА відзначати річниці днів народжень Юрія Липи, Уласа Самчука, Володимира Кубійовича та низки інших відомих діячів. Про це

Візуально-пластична історія українського театру в книжках

Якщо вас цікавить сценографія чи театральний костюм, ви, звичайно ж, підете дивитися виставу в театр. Або сходите в галерею чи музей на виставку робіт когось з театральних художників. Т

Стала відомою реакція викладачів і студентів університету Драгоманова з приводу дописів…

ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ПЕРВИННОЇ ПРОФСПІЛКОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПРАЦІВНИКІВ НПУ ІМЕНІ М. П. ДРАГОМАНОВА

Викладач кафедри культурології та філософської антропології Євгенія Більченко декілька днів тому опублікув

Полювання на нареченого та Зустріч з минулим!

Вітаю, любі читачі! 

Я до вас з чудовими новинами!

По-перше, я та моя люба співавторка Софія Чайка  продовжуємо радувати вас “полюванням на промо-коди”. Ми даруємо вам можливість знайти промик на чудову історію “Наречений

20% знижка на бестселери видавництва Фабула!

“Заборонений: Історія життя і боротьби Василя Стуса” 
У романі надзвичайно насичено змальовано життя поета на його рідній Донеччині, в оточенні друзів, педагогів і літераторів, і в концтаборі — де утримували в’язнів

Перейти до блогу