Записки нареченої…

Записки нареченої…

Записки нареченої…

 

Чотири місяці, що минули від тієї миті, як я відповіла “так” на його пропозицію, до дня, коли ми урочисто вийшли з білого лімузина на ґанок Палацу урочистих подій, проминули для мене, немов у тумані. Зараз я навіть не можу пригадати, що я тоді робила, з ким розмовляла, про що думала. 

Лише пригадую емоції, які мене переповнювали — хвилювання і легка недовіра. Неначе я увесь час очікувала, що прокинуся вранці — і зрозумію, що й освідчення, і підготовка до весілля — усе це був лише сон.

Але ж ні! От я стояла перед поважною тітонькою з високою зачіскою, у бордовій оксамитовій сукні і з гучним голосом, яка перед усіма присутніми на церемонії оголосила нас із Олегом чоловіком та дружиною. Тепер я носила прізвище Річинська, і написала його тремтячою рукою в документі, який подала мені працівниця РАГСу. 

Я переглядаю зараз світлини з тієї церемонії. Ось наречений — солідний, впевнений у собі чоловік в дорогому чорному костюмі. Він тоді несподівано для всіх узяв і виграв той міжнародний конкурс, а мій з Яриком портрет у нього купив якийсь французький колекціонер за великі гроші.  Він тоді ще сказав мені: “Ось бачиш, я так і знав, що ти принесеш мені удачу!”

Взагалі, його справи якось різко пішли угору, ім’я нового модного художника Олега Річинського було на устах в усіх цінителів мистецтва, його запрошували на радіоефіри та телепередачі,  Олегові картини продавалися, немов гарячі пиріжки… Тож не дивно, що на цьому фото він має гордовитий вигляд — немов справжній господар життя.

А я, навпаки, стою поруч із ним, як бідна родичка — і не через вбрання, з ним усе було гаразд. Білосніжну  сукню, оздоблену мереживом,  Олег купив у дорогому салоні, а до неї — чудову білу шубку та комплект прикрас з натуральними перлами. На цьому фото я схожа на Одрі Хепберн, навіть зачіска така сама. 

Але посміхаюся не щасливо і впевнено, як то належало б нареченій, а, навпаки, зніяковіло і з легким сумом. Мабуть, це через те, що вранці до мене зателефонувала  тітка, мамина сестра, яка жила в Росії і приїхати на весілля не змогла, але вирішила привітати племінницю. І вона, через свою надмірну цікавість, почала розпитувати, у чому я буду одягнена на весіллі.

Коли я відповіла, що в білій сукні, тітка здивувалася так, немов я сказала щось непристойне.

 — Тільки не говори, що ти ще й фату начепиш! — вигукнула вона з апломбом.

У моїй шафі якраз висіла новенька дуже красива і ніжна фата, що ідеально пасувала до сукні. Її теж придбав Олег.

 — А що не так з фатою? — здивувалася я. 

 — Аліно, ти мене дивуєш! Але нехай, ти ще дуже молода, а твоя мати чим думала? Хіба годиться дівчині з дитиною йти заміж у білому, та ще й фату одягати? З тебе ж усі люди будуть сміятися! 

***

Продовження любовного роману “Муза” читайте ТУТ

Новий розділ вже на сайті!

До речі, прийшло мені сьогодні натхнення зробити нову обкладинку)) Сподіваюся, вона вам сподобається!

 

Оригінал статті на Букнет: Записки нареченої…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"