Замануха і стиль як спосіб…

Замануха і стиль як спосіб…

Замануха і стиль як спосіб…

https://booknet.com/uk/book/ya-rektor-nasha-tamnicya-b399328

Замануха: “- Та ви просто скарб, адептко. Як я міг жити без вас? Ви мене відродили до життя… – тут я побачив перелякані очі на замурзаному напівдитячому личку. Гм. Чогось мене не туди понесло.

– Я маю на увазі, адептко Тян, що з вашим зарахуванням ділова сторона мого життя має значно привабливіший вигляд. Нічого особистого.

Вона полегшено видихнула. До речі це було чомусь образливо.

– От вам записка. Ідіть за формою. Комірниця вам покаже вашу кімнату. Вибирати особливо ні з чого. Ви сильно запізнилися. Але сподіваюся, щось знайдеться.

Вона мовчки нахилила голову на знак того, що розпорядження зрозуміла, взяла записку. І пішла, тихо причинивши за собою важелезні двері.

Ох ці обкусані нігті. Явна ознака невротичного темпераменту. І недоглянутості. Що за батьки? Випустили в широкий світ цю дитину в драному комбезі, голодну. ”

Приєднуйтесь до читання, будемо разом дізнаватися, що ж там у них за спільна таємниця, і розгадувати її

Ще трохи про цю історію:

https://booknet.com/uk/book/ya-rektor-nasha-tamnicya-b399328  Я, Ректор і наша Таємниця. У тексті є істинна пара, академія магії, харизматичні герої і гумор.

Любителі фентезі, заходьте, хто ще не бачив. Будемо створювати цю академку разом

І цитата дня на десерт

Стиль – це простий спосіб говорити складні речі.

Жан Кокто

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Замануха і стиль як спосіб…

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"