Закінчила другу книгу до конкурсу в жанрі Слр

Закінчила другу книгу до конкурсу  в жанрі Слр

Закінчила другу книгу до конкурсу в жанрі Слр

Привіт!

Сьогоні я закінчила свій другий роман “Допомога (не) буває швидкою” (хоча й починала писати його першим) Про що ця історія? Про жінку Лідію Тернову, яка є власницею клініки і працює пластичним хірургом. Проте, як і всі люди, вона не позбавлена комплексів та страхів, що тягнуться ще зі шкільних років. Зустрівши колишнього однокласника, вона стає настільки залежна від минулого, що починає все менше жити сьогоденням і від цього ледь не втрачає власну клініку.

Якщо хтось читав, залишайте відгуки, буду рада. Так само, якщо  допис приверне увагу нових читачів.

Відверто кажучи, я дуже боялася не встигнути закінчити роботу до встановленого сроку. А потім мені чомусь навіяло закінчити роман до др, яке вже зовсім скоро. Щоб зустрічати свої прогірклі 28 зі спокійною совістю і почуттям виконаної маленької мети)) Тому не відлазила від ноутбуку добру половину доби.

Тепер, відчуваю, 2 березня я святкуватиму сам факт того, що закінчилися мої другі потуги в СЛР))

Зазвичай, тут залишають  уривки з романів для ознайомлення. Мені захотілося залишити цей, про сон чоловіка:

“Велика чорна ґава летіла у небі, яке затягувалося дощовими хмарами. Подекуди з’являлися поодинокі блискавки. Дерева навкруги були тонкі та скрючені, все мало якийсь болотний неприємний колір і такий же запах, що сповіщав про наближення біди. Від передчуття чогось лихого, зловіщого та невідомого шалено калатало серце, удари якого віддавалися у скронях.

Він ніби спостерігав за усім цим осторонь. Лідія бігла в густих зарослях гіркого полину, суха позаторішня трава обдирала їй оголені ноги, які були всіяні синцями та подряпинами. Її дихання збивалося, ставало все сухішим та прискоренішим, але вона не зупинялася. Чорний птах наздоганяв жінку, майже повністю накривав широкими крилами її маленьке тіло, яке здалеку нагадувало маленьку цятку, мураху.  Чоловік дуже хотів допомогти Лідії врятуватися, але продовжував стояти, не в змозі поворухнутися. Він був єдиним свідком її неминучої загибелі.”

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Закінчила другу книгу до конкурсу в жанрі Слр

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Зустрілися два береги

Намагаюсь присвоїти статус “завершено” – нічого не виходить. Можна якось домовитись із адміністрацією, щоб це зробити?

Українські письменники візьмуть участь у Міжнародному фестивалі Аґнона

21-23 червня у Єрусалимі відбудеться Перший Міжнародний фестиваль, присвячений пам’яті Нобелівського лауреата Шмуеля Йосефа Аґнона. Програму фестивалю оприлюднили на сайті Book Forum.
Ф

У Польщі заснували Міжнародну премію за книжки на історичну тематику

У Польщі заснували Міжнародну премію імені Вітольда Пілецького. Заявки на її здобуття приймають до 27 червня, − про це повідомили на сайті Інституту Вітольда Пілецького.
Заснування щорі

Поетика падіння: куди зник герой коміксу «У м’яті»?

Борис Філоненко. Антон Рєзніков. Данил Штангеєв. У м’яті. – Київ: IST Publishing, 2020 – 64 с.
Якщо ви стежите за українським коміксовим ринком уже досить давно – маєте пам’ятати ті час

В Івано-Франківську відкрили виставку до 130-річчя Євгена Коновальця

14 червня, у день народження голови Проводу ОУН Євгена Коновальця, голова обласної ради Олександр Сич підписав розпорядження Про нагородження ювілейною відзнакою «130 років Євгену Коновальцю». Такі меда

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"