Закінчила другу книгу до конкурсу в жанрі Слр

Закінчила другу книгу до конкурсу  в жанрі Слр

Закінчила другу книгу до конкурсу в жанрі Слр

Привіт!

Сьогоні я закінчила свій другий роман “Допомога (не) буває швидкою” (хоча й починала писати його першим) Про що ця історія? Про жінку Лідію Тернову, яка є власницею клініки і працює пластичним хірургом. Проте, як і всі люди, вона не позбавлена комплексів та страхів, що тягнуться ще зі шкільних років. Зустрівши колишнього однокласника, вона стає настільки залежна від минулого, що починає все менше жити сьогоденням і від цього ледь не втрачає власну клініку.

Якщо хтось читав, залишайте відгуки, буду рада. Так само, якщо  допис приверне увагу нових читачів.

Відверто кажучи, я дуже боялася не встигнути закінчити роботу до встановленого сроку. А потім мені чомусь навіяло закінчити роман до др, яке вже зовсім скоро. Щоб зустрічати свої прогірклі 28 зі спокійною совістю і почуттям виконаної маленької мети)) Тому не відлазила від ноутбуку добру половину доби.

Тепер, відчуваю, 2 березня я святкуватиму сам факт того, що закінчилися мої другі потуги в СЛР))

Зазвичай, тут залишають  уривки з романів для ознайомлення. Мені захотілося залишити цей, про сон чоловіка:

“Велика чорна ґава летіла у небі, яке затягувалося дощовими хмарами. Подекуди з’являлися поодинокі блискавки. Дерева навкруги були тонкі та скрючені, все мало якийсь болотний неприємний колір і такий же запах, що сповіщав про наближення біди. Від передчуття чогось лихого, зловіщого та невідомого шалено калатало серце, удари якого віддавалися у скронях.

Він ніби спостерігав за усім цим осторонь. Лідія бігла в густих зарослях гіркого полину, суха позаторішня трава обдирала їй оголені ноги, які були всіяні синцями та подряпинами. Її дихання збивалося, ставало все сухішим та прискоренішим, але вона не зупинялася. Чорний птах наздоганяв жінку, майже повністю накривав широкими крилами її маленьке тіло, яке здалеку нагадувало маленьку цятку, мураху.  Чоловік дуже хотів допомогти Лідії врятуватися, але продовжував стояти, не в змозі поворухнутися. Він був єдиним свідком її неминучої загибелі.”

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Закінчила другу книгу до конкурсу в жанрі Слр

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"