Меню

Закриття 2019

Букнет Закриття 2019

Закриття 2019

Всім доброго часу доби! Дякую, що читаєте, коментуєте і залишаєте зірочки. Дякую за теплий прийом на літнеті. Я радий, що мої історії знаходять своїх читачів. І хоч аудиторія поки невелика, проте я ціную кожний голос. Дякую, друзі, кожний новий перегляд мотивує не зупинятись!

Виправдовуватимусь наступним: в перерві на літнеті з’являться короткі історії: “Ера Ненависті”, та “Тридесяте Царство”. Про них розповім вже в січні. Також безкоштовно опублікую давно написану книгу: “Той, що обманює смерть”. Буде вам і містика, і пригоди, і кохання, і 18+ (і ні, це не любовний роман) і багато пеєративу, не кажіть, що не попереджав. Ще в дуже далеких планах сюди перекочує книга: “Вигнанець”, котра ніколи і ніде не публікувалась повністю (тут я промовчу про безкоштовність), але це дійсно в далеких планах. 

А поки побажаю всім веселих останніх днів 2к19, і сил творити, незважаючи ні на що! Пристрасті, мотивації та натхнення! З Прийдешніми святами!

Оригінал статті на litnet.com: Закриття 2019

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу