Журнал українських мовознавців «Дивослово» може закритися на 70-ліття

Журнал для вчителів української мови «Дивослово» може припинити існування на своє 70-ліття через брак фінансування. Про це повідомляє мовознавиця Лариса Масенко.
«Немає потреби пояснювати, наскільки важливими є якісні періодичні видання для освітян. Тим прикріше було дізнатися від редакторки «Дивослова» – одного з найкращих часописів з української мови і літератури, що цього року він припиняє існування. Передплати вистачає лише на три місяці – і, за іронією долі, видання загине якраз тоді, коли йому виповниться 70 років», – повідомила Масенко у своєму фейсбуці.
Разом з тим, у редакції журналу зазначають, що видання бореться за існування: «Мобілізуємо резерви і намагаємося зберегти журнал».
Мовознавиця Лариса Масенко закликала партії та політиків передплатити по журналові кожній школі хоча б в одній області, а також нагадала, що 2008 року в Україні вже припинив своє існування ще один схожий часопис «Урок української».
Як відомо, часопис «Дивослово» заснований 2 березня 1951 року. Це найстаріше українське видання для вчителів-словесників, викладачів середніх і вищих навчальних закладів. У журналі друкуються актуальні статті з мовознавства, літературознавства, методики української мови й літератури.
Передплатити журнал можна через офіційний сайт.
Раніше повідомлялося, що сатирично-гумористичний журнал «Перець», який має 100-літню історію, у грудні 2019-го року випустив останню друковану версію, після чого повністю перейшов у електронний вигляд, а один з найстаріших та найпопулярніших українських дитячих журналів «Барвінок» припинив свою роботу.
Оригінал статті на Suspilne: Журнал українських мовознавців «Дивослово» може закритися на 70-ліття
Блог
Букерівська премія обрала назву для своєї статуеткиБукерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
До короткого списку імен увійшли
Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С
Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
Головний
У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові
Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи ТоменкаЩорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.
Премія є творч
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.