Емоції, що змушують творити

Емоції, що змушують творити

Емоції, що змушують творити

Вам знайоме це бажання – зробити всупереч? Ніби й виконати, те, що потрібно, але суто по своєму.

Коли я прочитала про конкурс “Кохання не купити” та побачила вимоги, мені зробилося, м’яко кажучи, зле. Позмагатися ідея цікава, але ж писати на сюжет: хтось багатий, а хтось бідний і у них любов ну… такоє.

 

І тут я психанула: “Це буде трилер! І все не так, як очікується. І що коли написати любовний роман заснований на реальній політичній ситуації в Україні, щоб ожили герої й стало можливим уявити як це все відбулося. А героїня нехай буде Пацанка – дівчина, яка легко заткне за пояс мужиків. І події всі реально-можливі. Якщо Пацанка служила в миротворчій місії ООН, то це буде реальна місія в реальні роки служби там українських солдатів. Якщо є кривава страшна секта, то це не моя фантазія, а існуюча релігійна організація. Якщо Герман йде на вибори мера, то це будуть конкретні вибори в день і рік коли вони були, якщо день десантника в той рік припав на середу – то так і належиться бути…” 

 

 

От вже другий місяць поспіль, кожен день маленькими кроками роман “Пацанка за квотою” розгортає свої події та запрошує читачів. 

 

Вже близько фінал історії написаної згарячу, а що з того вийшло судити вам. Хоча ми всі знаємо, що емоції найкращий стимул для творчості. 

 

А які емоції примушують вас творити?

 

 

Оригінал статті на Букнет: Емоції, що змушують творити

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"