Екзамен!

Екзамен!

Екзамен!

Вітаю любі читачі!

На екзамені будь складні запитання і не менш цікаві відповіді головної героїні книги «Вільна. Грані життя». Про: лікувальні, магічні трави, про нечисть, живність лісу і не тільки!

“ВІЛЬНА. ГРАНІ ЖИТТЯ”

***

“— Пізніше розповів… А зараз тема – «полинь». Полинь — друга по силі трава, та її зараз застосовують вкрай рідко. Вона проганяє нечисть водного походження. Її шалено бояться русалки, і в русальний тиждень, для захисту від підступів русалок, полинь розвішують в будинках, або на подвір’ях палять багаття з додавання полину…

Я взяла до рук полин, піднесла до обличчя, вдихнула аромат, потім відкусила малесенький шматочок листочка і скривилась. Справді – дуже гіркий.

— На сьогодні достатньо. А завтра на тебе чекатиме невеличкий екзамен! Тому готуйся.

— Екзамен? Бабусю, ти жартуєш? Я… Я і так маю багато вчитись, скоро іспити в школі, від яких залежить так багато…

Я вже навіть вибрала свою професію, і навіть мама погодилась, ми дійшли компромісу. Я вступатиму в юридичний інститут, а потім на четвертому курсі оберу напрям криміналіста… І в майбутньому, хочу допомагати розслідувати загадкові та дивні справи.

— Так, саме екзамен. А що ти думала? Бути дріадою й захисницею лісу не так-то просто. Це дуже відповідально. І вірно Лісо говорить: Неукам тут, — бабуся обвела ліс довкола нас руками, — Не місце.

Наступила пауза. Така незручна й багатообіцяюча, бо здається мій терпець зараз лопне і я вискажу бабусі, а заодно й Лісо, що заглядає з-за дерева, все, що думаю. «Все буде добре» — казали вони! «Ти все вивчиш, то зовсім не складно». А тепер грозять екзаменом і неуком називають… Як це розуміти?

— Це все для твого ж добра! Повір мені, я хочу тебе підготувати до зустрічі з Верховною дріадою, перед якою ти складатимеш уже справжній екзамен.

І якщо складеш, то вона прийме тебе у магічний Ковен. Там ти знайдеш не тільки подруг, таких як ти, підтримку, допомогу, а і магічну силу. І звісно, тебе посвятять не тільки в таємниці нашого роду й землі… Ще ти будеш зобов’язана дотримуватись правил, які є єдині та обов’язкові для всіх. Перше з них, – це допомагати невинним, захищати їх від магічних істот. Друге правило, – це нікому, ніколи не розповідати хто ти! І що магія існує!

Від почутого я похитнулась… Мої очі, мабуть, вийшли з орбіт, а гнівний крик застряг у горлі.

— Бабуню! А ти не могла мені про це швидше сказати?

Моєму гніву не було кінця… Який ще Магічний Ковен? Які ще дріади з правилами?

— Не хотіла вивалювати на тебе усю інформацію одразу. Повір, це для твого ж добра.

— Але екзамен… А якщо я не готова?

— А це завтра ми якраз й перевіримо. ”

 

 

Оригінал статті на Букнет: Екзамен!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижка на Чванька!

Вітаю, букнетівці.

А ви знаєте хто такий чванько?

Один чудовий автор, який має неординарне почуття гумору,  сказав, що назва моєї книги Чванько в баюрі тягне на афоризм. Дякую йому, він шалено потішив моє марнославство)))

Голосуємо за обкладенку)))

Вітаю, дорогі мої читачі! Хочу запитати вашої думки? Яка з обложок краще підходить до твору “Мій дракон”?

1

2

Буду рада почитати ваші коментарі)

Видавець Олег Зень презентує першу книгу на Букнет

Зустрічайте: «TERTIUM DATUR. ЦЕНЗУРОВАНА РЕАЛЬНА ІСТОРІЯ» – сучасна українська химерно-комедійна історія.

АНОТАЦІЯ 
«Це комедія, в якій реальність тісно переплітається з містикою, жартівлива, але водночас драматична.

Купа приємностей!

Вітаю, дорогі читачі!

Сьогодні я до вас з купою гарних новин)) 

Завтра 5 березня на книгу Повір у диво діятиме приємна знижка. Хто чекав повного тексту, ласкаво прошу скористатися можливістю придбати за зниженою

Завершення книги та знижки :)

Привіт! Роман «Я (не) твоя іграшка!» підходить до завершення заключна глава та епілог вже у п’ятницю. А це означає, що ціна на книгу зросте, тому поспішіть і придбайте книгу за нижчого ціною.

Оскільки скоро найбажаніший

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"