Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль цьогоріч переходить на нові локації та частину подій планує провести наживо. Про це повідомляється на офіційному сайті заходу.

 

Як зазначається, фестиваль відбуватиметься 14 – 30 серпня у залах та на відкритих майданчиках Единбурзького коледжу мистецтв Единбурзького університету. Повна інформація про програму дійства буде опублікована в червні. Однак організатори вже зараз обіцяють низку семінарів, розмов з авторами та читань, які пройдуть в онлайн-форматі. Також, якщо дозволять обставини, деякі події відбудуться наживо, але з дотриманням соціальної дистанції.

 

Причиною переходу фестивалю на нові локації стали наслідки COVID-19. Так, організатори не можуть виправдати витрати на інфраструктуру у садах Шарлотт-сквер (де фестиваль проходив раніше), оскільки цього року неможливо спрогнозуваи продаж квитків.

 

«У трав’янистому дворику Единбурзького коледжу мистецтв ми, якщо це дозволять правила, відтворимо елементи Книжкового фестивалю, які люблять наші глядачі, – книжкові магазини, кафе та майданчики, на яких можна безпечно зібратися», – зазначив директор фестивалю Нік Барлі.

 

Організатори фестивалю розраховують, що співпраця з Единбурзьким університетом буде довгостроковою та триватиме і в «післяковідні» роки.

 

Водночас, за словами Барлі, фестиваль і надалі планує проходити в «гібридному» (онлайн і офлайн) форматі, оскільки це дає можливість «взаємодіяти з авторами та авдиторіями у всьому світі більш відповідально в контексті екології».

 

Як відомо, Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль проводиться щорічно, починаючи з 1983 року, у другій половині серпня. Постійним місцем проведення заходу були сади Шарлотт-сквер. Минулого року через пандемію COVID-19 фестиваль відбувався в онлайн-форматі.

 

Раніше повідомлялося, що через карантинні обмеження, фестиваль Книжковий Арсенал цього року пройде у змішаному форматі.

 

Крім того, Болонський ярмарок дитячої книги оголосив нові дати проведення.

 

Чільна: edinburghfestivalcity.com

Оригінал статті на Suspilne: Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка!!! Знижка!!! Подарунки!!!!!

Мої любі,у мене стартувала НОВИНКА!!!!

Мега гаряча!! Емоційна!! Буду дуже вдячна вам за вашу підтримку!!!!

Безневинна для Звіра

– Дівчина тепер моя! – Накриває мене своєю похмурою тінню.

– Прошу … не потрібно …, – намагаюся

У Львові вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

16 липня у Львові біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні вшанували пам’ять семи учасників Революції Гідності, Героїв Небесної Сотні, мешканців Львівщини, які народилися у червні та липні. Про це повідомля

Блаженний лик

(мініатюра рукопису книги “Відлуння”)

Вже скоро… прочиняються двері минущого і зникає грань цьогосвітньої присутності. Поринаючи у води кришталевих озер, які сповнюють ключі-джерела дивини творення однієї душі

Анонс новинки – “Пограємо?”

Любі читачі,

хочу сказати, що завтра (точніше – вже сьогодні вночі) вийде моя нова книжечка – 

❤️ “Пограємо?” ❤️

Лишу вам трохи інформації, щоб ви змогли вже ознайомитися з нею:

 

 

Анотація:
Він

Новини та Новинка!

Всіх вітаю! Незабаром буде закінчення історії Марі та Дена! Так-так! Не Алекса, бо він показав своє справжнє обличчя! Іноді лиходії не такі, якими ми бачимо відразу!

“Все одно вона вже вважає мене лиходієм.

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"