Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль цьогоріч переходить на нові локації та частину подій планує провести наживо. Про це повідомляється на офіційному сайті заходу.

 

Як зазначається, фестиваль відбуватиметься 14 – 30 серпня у залах та на відкритих майданчиках Единбурзького коледжу мистецтв Единбурзького університету. Повна інформація про програму дійства буде опублікована в червні. Однак організатори вже зараз обіцяють низку семінарів, розмов з авторами та читань, які пройдуть в онлайн-форматі. Також, якщо дозволять обставини, деякі події відбудуться наживо, але з дотриманням соціальної дистанції.

 

Причиною переходу фестивалю на нові локації стали наслідки COVID-19. Так, організатори не можуть виправдати витрати на інфраструктуру у садах Шарлотт-сквер (де фестиваль проходив раніше), оскільки цього року неможливо спрогнозуваи продаж квитків.

 

«У трав’янистому дворику Единбурзького коледжу мистецтв ми, якщо це дозволять правила, відтворимо елементи Книжкового фестивалю, які люблять наші глядачі, – книжкові магазини, кафе та майданчики, на яких можна безпечно зібратися», – зазначив директор фестивалю Нік Барлі.

 

Організатори фестивалю розраховують, що співпраця з Единбурзьким університетом буде довгостроковою та триватиме і в «післяковідні» роки.

 

Водночас, за словами Барлі, фестиваль і надалі планує проходити в «гібридному» (онлайн і офлайн) форматі, оскільки це дає можливість «взаємодіяти з авторами та авдиторіями у всьому світі більш відповідально в контексті екології».

 

Як відомо, Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль проводиться щорічно, починаючи з 1983 року, у другій половині серпня. Постійним місцем проведення заходу були сади Шарлотт-сквер. Минулого року через пандемію COVID-19 фестиваль відбувався в онлайн-форматі.

 

Раніше повідомлялося, що через карантинні обмеження, фестиваль Книжковий Арсенал цього року пройде у змішаному форматі.

 

Крім того, Болонський ярмарок дитячої книги оголосив нові дати проведення.

 

Чільна: edinburghfestivalcity.com

Оригінал статті на Suspilne: Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"