Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль цьогоріч переходить на нові локації та частину подій планує провести наживо. Про це повідомляється на офіційному сайті заходу.

 

Як зазначається, фестиваль відбуватиметься 14 – 30 серпня у залах та на відкритих майданчиках Единбурзького коледжу мистецтв Единбурзького університету. Повна інформація про програму дійства буде опублікована в червні. Однак організатори вже зараз обіцяють низку семінарів, розмов з авторами та читань, які пройдуть в онлайн-форматі. Також, якщо дозволять обставини, деякі події відбудуться наживо, але з дотриманням соціальної дистанції.

 

Причиною переходу фестивалю на нові локації стали наслідки COVID-19. Так, організатори не можуть виправдати витрати на інфраструктуру у садах Шарлотт-сквер (де фестиваль проходив раніше), оскільки цього року неможливо спрогнозуваи продаж квитків.

 

«У трав’янистому дворику Единбурзького коледжу мистецтв ми, якщо це дозволять правила, відтворимо елементи Книжкового фестивалю, які люблять наші глядачі, – книжкові магазини, кафе та майданчики, на яких можна безпечно зібратися», – зазначив директор фестивалю Нік Барлі.

 

Організатори фестивалю розраховують, що співпраця з Единбурзьким університетом буде довгостроковою та триватиме і в «післяковідні» роки.

 

Водночас, за словами Барлі, фестиваль і надалі планує проходити в «гібридному» (онлайн і офлайн) форматі, оскільки це дає можливість «взаємодіяти з авторами та авдиторіями у всьому світі більш відповідально в контексті екології».

 

Як відомо, Единбурзький міжнародний книжковий фестиваль проводиться щорічно, починаючи з 1983 року, у другій половині серпня. Постійним місцем проведення заходу були сади Шарлотт-сквер. Минулого року через пандемію COVID-19 фестиваль відбувався в онлайн-форматі.

 

Раніше повідомлялося, що через карантинні обмеження, фестиваль Книжковий Арсенал цього року пройде у змішаному форматі.

 

Крім того, Болонський ярмарок дитячої книги оголосив нові дати проведення.

 

Чільна: edinburghfestivalcity.com

Оригінал статті на Suspilne: Единбурзький книжковий фестиваль цьогоріч планує частково повернутися в офлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

За нас, прекрасних!

Вітаю всіх дівчат і жінок з сьогоднішнім днем!

Хай свято й визнання буде кожного дня. Але щодо радикального фемінізму, займуся самоцитуванням: “боротьба за права іноді перетворюється на нав’язливу ідею, а то й справжню

Вітаю зі святом!!!

Любі, дівчатка! Я хочу привітати вас зі святом 8 березня. І в цей день хочу вам побажати, щоб ми були щасливими, залишалися завжди красивими, коханими, і щоб кожна із нас отримала свій подаруночок. ВІТАЮ!!!❤️❤️❤️

“Своя Кров” близько…

Аскер відчуває її…вже скоро закінчення мандрівки. Гайда !

https://booknet.com/uk/book/svoya-krov-b307863

З 8 березня! Паперова книжечка+фото)))

Весна — пора кохання. Подаруйте собі або своїм близьким трішечки тепла і кохання у вигляді цікавої та красивої любовної збірочки «Бо кохаю…», в яких є моє оповідання “Кохання з першого войсу”) 

Всі, кому

Хто там святкує?

Привіт усім, хто таки зазирнув на Букнет!
Помітила, що сьогодні статистика надзвичайно сумна – переглядів малувато, то й блоги майже не оновлюються) То ж, це означає одне – сьогодні читачам точно не до книжок) Може, воно й на

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"