Меню

Діти Дану

Букнет Діти Дану

Діти Дану

Привіт усім-усім! Читачам, письменникам, гостям! 🙂 Я – Айя Нея, дуже рада бачити вас усіх! Якщо виникають питання – питайте! Якщо є зауваження – зауважуйте! Якщо хочете поговорити – залюбки! 🙂 

Отож, Діти Дану. Наразі в мережі я виклала конкурсний твір, що написала кілька років тому для альманаху “Підвал”. І хоча це оповідання завершене, наразі я працюю над однойменною книгою “Діти Дану”, що є продовженням і водночас римейком оригінальної оповідки.
Поки не знаю, чи буду викладати книгу частинами сюди чи на Wattpad. Та не дивуйтесь, якщо побачити два однакових твори (однакових обкладинки) на моїй сторінці. 

Дякую за увагу! Sincerely yours, Айя 

Оригінал статті на litnet.com: Діти Дану

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу