“Діалоги з Прибульцем” Ілюстрації

“Діалоги з Прибульцем” Ілюстрації

“Діалоги з Прибульцем” Ілюстрації

Діалог 1

– Тебе поранило? – здивувався Удав.

– Ви усіх гостей так зустрічаєте? – відповів прибулець запитанням.

– Міг би відповісти коли диспетчер намагався до тебе докричатися, – знизав плечима Удав, – режим мовчання був зайвий.

– Усе у війну граєтесь, – стиха мовив Апсу, спробував підвестися, скрикнув, – чорт це дуже жорстка посадка, абсолютно немає ніяких засобів, щоб запобігти удару об поверхню. Знав би, взяв свій корабель, і до біса закони місцевої так би мовити вищої ієрархія мудрих, або розуму вселенського, чорт їх розбере. Зламано було той чортів передатчик. – Апсу счав, як злий кіт.

– Тобі заборонили летіти на територію ЗСП на твоєму кораблі? – посміхнувся Удав.

– Їм не сподобалося, що мій корабель військовий, – ображався Апсу. Зі стогоном вирівнявся, потягнувся. – Ребра на місце стали.

Діалог 12

 

Марк з усмішкою підхопив довге волосся Апсу. Той продовжував сидіти, наче нічого й не відбувалося. Алекс, вважав себе причиною конфлікту, хотів було заступитися за прибульця, але його немов зв’язало невидимими мотузками, м’яко, та міцно, навіть мову відняло. Очі Апсу посвітлішали, райдужна оболонка змінювала колір на жовтий, зіниці стали вертикальні. Алекс не повірив своїм очам. Він чув про перевертнів. Ще у рідних горах, йому дід, або, як він його кликав, «дідо», розповідав, що є люди, які можуть змінюватись на звірів. Але то велика таємниця. Тільки хіба сучасна людина може у таке повірити? Втім, у телепатію також не вірять, а він, Алекс, володіє цим даром. Він навіть бачив, як дівчина, яку тримали на базі п’ятдесят одна, літала, чи, як правильно сказати, левітувала, але це була ткож таємниця. Як і присутність на Землі прибульця, того самого, який сидів зараз навпроти нього, Алекса Олеся, і не дозволяв йому поворухнутися. Алекс розлютився.

Марк розглядав хвилясте чорне волосся Апсу, тримаючи пасмо великою жилавою рукою з кривими, неодноразово поламаними у бійках і роботі, пальцями.

– Доброго дня, – привітався з чоловіками Кларк, – ви хочете поговорити?

– Ні, – вишкірився Марк, – ми хотіли надерти вам ваші цивільні дупи, і трохи підстригти цьому патли.

Апсу криво посміхнувся.

– Але ж ми нічого поганого вам не зробили? – щиро здивувався Кларк.

Марк випустив волосся Апсу, і схопив Кларка за комір светра.

Апсу стиха мовив:

– Неправильний початок розмови з агресором призводить до не тривалої у даному випадку бійки з руйнівними наслідками. Удав буде сердитись.

Діалог 22

 

Гвинтокрил сів на злітний майданчик есмінця. Група Альфа вийшла на палубу. Там їх зустрів лейтенант бойової групи морських котиків Стефан Бірськи на прізвисько Берсерк. 

– От радість яка, – буркотів Берсерк, підняв комір військової куртки. Холодний вітер з дрібним дощем не додавав йому настрою.

Останніми із гвинтокрила вистрибнули двоє, не схожі на солдат спецгрупи.

– А це що за мазафака. – зацікавився лейтенант Бірськи, – Діти? Шкільна екскурсія завітала? Альфи зовсім збожеволіли.

Сержант групи Альфа підійшов до лейтенанта Бірськи, посміхнувся шкірячі білі зуби. Берсерку хотілося вибити ці зуби самовпевненому сержанту, хоча не міг сказати однозначно, які почуття у нього викликає цей кремезний дядько – захоплення, заздрість або побоювання.

Сержант здавався простим солдафоном, але Берсерк добре знав цього солдата, давно не довіряв першому враженню. Сержант Альф потиснув руку лейтенанта, секунд десять вони тисли один одному долоні, міряючись силою, дивлячись один одному у очі з кривою посмішкою.

– Куди ви нас затягнете на цей раз? І що це за скаути? – спитав командир морських котиків.

– Та нічого особливого, у джунглі поїдемо, у похід сходимо, викрадемо одного дядька і привеземо на базу. Хоча спочатку було завдання простіше, потрібно було його вбити, але командування – воно завжди в роздумах, як це нам ускладнити роботу, – відповів сержант.

Два старих друга обнялись. Лейтенант махнув рукою команді Альфа,

– Ласкаво просимо на борт, не соромтеся, – і вже тихіше запитав у сержанта, – ти не відповів, що це за діти?

Сержант, примруживши очі, зітхнув, зважуючи слова.

– Та кажи хоч щось, бо встигну придумати щось сам, – погрожував Берсерк.

– Консультанти по куркам, з якими нам доведеться зустрітися. А це небезпечні такі курки, прямісінько як у кіно, – і сержант додав нецензурне визначення свого ставлення до того, що в джунглях ховаються справжні динозаври.

– То хіба не фейк про ящірок-мутантів? – здивувався лейтенант, – не вірю. Я ще не бачив жодного свідка, який би бачив цих, як ти кажеш курок.

– Ось мене і лякає те, що свідків немає, певне не виживають свідки, – демонстративно зітхнув сержант.

– Та ну, – відмахнувся лейтенант, – фантастику там у себе на базі менше дивіться, – до нього дійшло, що він сказав, врахував місце дислокації групи Альфа, якою командував сержант, це база п’ятдесят один, – Щоб вас з вашими таємницями, от завжди боюся з вами у походи ходити.

https://booknet.com/uk/book/dalogi-z-pribulcem-b173684

Оригінал статті на Букнет: “Діалоги з Прибульцем” Ілюстрації

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"