Меню

Дякую Вам МоЇ Натхненники!!!

Дякую Вам МоЇ Натхненники!!!

Дякую Вам МоЇ Натхненники!!!

Вітаю, мої любі НАТХНЕННИЦІ!!!
Я пишаюсь, що мене читають такі чуттєві, ніжні, пристрасні та чарівні жінки, як ви!!! Кожна з вас особистість, кожна з вас має свій характер та темперамент – але нас об’єднує усіх ця історія кохання і я щаслива, що такі різні жінки, мене читають. Ваші слова підтримки, ваша любов, ваші обговорення, враження та емоції, – це все, ця книга!!! Мені дуже хочеться донести, які ви для мене дорогі, важливі та, я я вас люблю!!! Саме ви і є моїм рушієм, натхненням, гарним настроєм, Музами, Натхненницями, стимулом і саме завдяки вам я радію, що називаюсь автором!!!!
Без читача, немає натхнення та книги, – тож ця історія – це ВИ!!! Кожна з вас Скарлетт: ніжна, пристрасна, з червоними щічками, з колючками та усіма дахозносними чеснотами!!! Ви це вона – кожна з вас заслуговує на свого Домініка, який буде бачити вас очима закоханого чоловіка!!!
Я бажаю вам, знайти справжнє кохання, яке буде з ароматом лимонів та літа!!! Ви заслуговуєте всі на щастя!!! Хай ця історія буде для вас вірою!!! Я щаслива, що ви моя читацька родина!!!
P.S. Я знаю, що і сильна стать мене теж читає, тож хочу вам окремо подякувати, за те, що обрали мої книги та даруєте свій час. Це нагорода знати, що чоловіча увага, подарована моїм історіям. Вашим половинкам пощастило, вочевидь – романтика є вашим супутником, а пристрасть рушієм. Дякую.
Я дякую Богу, що пишу!!!
Люблю вас!

Оригінал статті на Букнет: Дякую Вам МоЇ Натхненники!!!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення