Меню

Дубль два, або “жіночий” детектив

Букнет Дубль два, або “жіночий” детектив

Дубль два, або “жіночий” детектив

Привіт ♥

Отож, пропоную вам почитати мій черговий твір – “Темні секрети складних взаємин”. Історія вже дописана, але буду викладати поступово (та не хвилюєтеся, довго чекати на продовження не доведеться). 

 

Анотація:

“Ангеліна з дитинства була такою собі спрощеною версією детектива. Вона допомагала з пошуками втрачених котів і собак, особистих речей, а також у викритті негідників, які підставляли друзів або зраджували своїм другим половинкам. Дівчина ніколи не очікувала оплати за це. Просто їй подобалося допомагати людям і розгадувати загадки. То чому б не сумістити дві приємності?..”
Та цього разу їй довелося взятися за розслідування вбивства дівчини. Поліція вже знайшла винного – це хлопець загиблої. Однак, його одногрупниця Дана не вірить у це і тому просить Ангеліну відшукати справжнього вбивцю. Чи впорається героїня зі своєю першою серйозною справою?.. 

 

Як на мене, цей детектив вийшов дещо “рожевим”. І, мабуть, чоловікам не дуже зайде, тому, любі панянки, вся надія на вас;) (ну або на паничів, які горять бажанням до руйнування стереотипів). 

 

Цілуночки,

Ваша Торі

 

P.S. Хто не читав мій перший детектив – “Ти мене не знайдеш” – буду рада бачити вас на сторіночці цього твору☺

Оригінал статті на litnet.com: Дубль два, або “жіночий” детектив

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення