Друзям:що нас не вбиває, робить сильнішими.

Друзям:що нас не вбиває, робить сильнішими.

Друзям:що нас не вбиває, робить сильнішими.

Багато хто питає мене в приваті, що сталося з моїми творами, котрі були на першому та четвертому місці в рейтингу конкурсу “Кохання не купити”. Так от, мене забанили за те, що я не написала в листі посилання на свою сторінку. Тож прошу всіх, хто бере участь в “Супергерой поруч”, який ще не скінчився, уважно читати умови і скопіювати форму листа, яка є під правилами, і робити все чітко за нею, не повторюйте моїх помилок. І ще, не відправляйте листа в останні хвилини. 

Але я все одно облажалась, так. І це цілком моя власна провина. Зараз мені треба писати супергеройські романи, але мені хєрово ахахах…)) якось так. Не знаю, чи встигну щось, чи ні, поки що важко. 

Але з іншого боку, є в усій цій ситуації і позитивний момент. Як я сказала в заголовку цього поста – що не вбиває, те робить нас сильнішими.

Останнім часом в моєму житті трапилось багато чого. І, буду відвертою, були речі набагато… хммм… скажемо так, речі, які вплинули на мене, моє життя і світогляд в сотні разів більше, ніж ця фігня з модерацією… Але блін, я все одно не з тих людей, які отак просто здаються. Гроші, місця, слава – це все не головне. Я, як би пафосно це не звучало, хочу нести читачам сенси, саме заради цього я і пишу. Як мене колись питали на ТВ “Що б ви обрали, щоб ви були відомим автором в обмеженому колі осіб, або щоб ваш твір був відомий на весь світ, але ніхто не знав, що то написали ви?” Я відповіла одразу, навіть не роздумуючи… Бо для мене розповсюдити свої сенси – напевно, одна з найголовніших цілей у житті.

Тому я не збираюсь зупинятися. Я буду писати далі. 

Підкосила мене ця ситуація, тепер не знаю, що буде з геройським конкурсом. Хоч один роман може встигну дописати, не знаю. 

Потім на вихідних в мене презентації збірки “Бо кохаю…” А з наступного тижня я почну свій Opus Magnum, а десь за півтора місяці, якщо все складеться добре, на букнеті з’явиться любовний роман з елементами інших жанрів в співавторстві Холод Влади і автора-хлопця. 

Дякую всім друзям за підтримку. 

Ще раз прошу всіх, хто бере участь в супергеройському конкурсі, уважно читати умови, правильно заповнювати форму листа і дати посилання на свою сторінку… Бо навіть лідера, який переганяв всі інші романи мало не в два рази, знесли просто за відсутність посилання…

На цьому все. 

Букнет, я не здамся і буду вчитися на своїх помилках. 

Все одно рада, що писала ті романи, бо вони знайшли своїх читачів і, сподіваюсь, змусили їх задуматись над тими питаннями, які я підіймала. Якщо хоч одна людина змінилася завдяки моїм романам, то все це було не дарма. 

Всім дякую. 

 

Оригінал статті на Букнет: Друзям:що нас не вбиває, робить сильнішими.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"