Другий тур!

Другий тур!

Другий тур!

Усім привіт!!!

1.Заходимо на сторінку колеги. (список буде в кінці, як і першого разу).

2. Не дивлячись на обкладинку, оцінюємо назву. ( Нещодавно, бачила блог, не пам’ятаю автора, але було дуже цікаво прочитати про назви творів.) Про що була Ваша перша думка побачивши  назву. Яка вона (назва твору) оригінальна чи ні. ( Цю думку потім пишете в коментарях у відгуку.)Читали б ви твір якщо б, не було обкладинки, тобто опираючись тільки на назву.

2. Оцінюємо обкладінку. Читаємо (обов’язково) першу, другу главу, (далі по бажанню).

3.Головний герой та героїня. Імена, характери, подобаяться чи ні, чому.( Перше враження від героїв).(Цю думку теж пишемо в коментарях.) Любі мої тільки без – «я б написав  по-іншому»!

3. Не забуваємо писати відгук . ( Як читається, манера написання, та сюжет, якщо його можно зрозуміти з двох частин). Це Ви вже і так знаєте).

4. У кінці пишемо думку,  не тільки як автор, а й як читач про твір!!!

5. Ви повинні обрати, трійку лідерів. Тобто, три твори які Вам найбільше припали до душі, і які б Ви пропонували іншим прочитати!

6. В кінці, після закінчення  марафону напишу блог (якщо є бажання можете зробити кожен окремо) в якому записуємо своїх фаворитів. Чий твір набере найбільше голосів буде переможцем і ми всією сім’єю будемо його читати до останньої сторіночки (звісно, якщо вона безкоштовна).

Жанр та кількість сторінок не має значення! Увага! До учасників марафону першого туру, пропонуємо інший твір! (Самі розумієте, що той самий не буде цікаво.)

P.S. Особисто від себе хочу додати, якщо я ляпнула Вам зірочки чи подарувала нагоду, це не означає, що Ви змушені зробити так само. Якщо я поклала зірочку значить мені сподобалось що прочитала. А нагорода –  Ваш твір змусив мене задуматись над деякими речами.  Я розумію, що моя фантазія не може подобатися усім!  Тому дуже прошу бути відвертими!

Термін закінчення  марафону 3 травня!

СПИСОК

Каміла Дані Стукаючи до твого серця

Рома Ариведерчі Довго і щасливо

Ліна Алекс Колір бажання чорний

Влада Холод Вісім бажань

Аделіна Янг Спадкоємці

Дара Гончар Я впізнаю твої кроки

Марі Керімей Бос тут жінка

Олена Блашкун Пташка з діамантової клітки

Тирса В Голові Тирси. Недохайку

Окса Фом Пристрасть пекучого перцю

Умираючий Лебідь Вікно в інший світ

Ольга Дзюба 10 днів до… 2

Юлія Mimosa Імя без обличчя

Влада Калина Макс. Страшно красивий

Кристина Асецька Перевтілення

Juli Pencil Я всемогутня

Тіа Кузь Різні: по той бік мереж

Софія Вітерець Справжня я

Лідія Шефер Найкращий учитель

Дарія Гульвіс Ліхтарик

 

 

 

Отож поїхали!

 

 

Оригінал статті на Букнет: Другий тур!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"