Драконів багато не буває

Драконів багато не буває

Драконів багато не буває

Шановні жителі Букнету!

Світ наповнений магією, вона доступна всім, її застосовують як для серйозних справ — лікуванні, наприклад, — так і в побуті. А іноді взагалі для всякого непотрібу, що дуже засмучує Верховного Владику Андалурських земель аміра Еррегора Болігарда.

Але в застосуванні магії є неприємні наслідки: магія має дві сторони, світлу та темну. І якщо світла служить на користь, то темна володіє руйнівною силою — вона випускає на волю пітьму, яка поглинає все навкруги. Проти пітьми є єдиний засіб — Первородний вогонь Вогнедишних Драконів, він випалює пітьму, що клубочиться по ущелинах та ярах. Тому і правлять в Андалурсії дракони, користуючись шаною і повагою співвітчизників.

Існує ще один вид магії — чорна, — та за її застосування чекає смертна кара. Тому й ховаються практикуючі її чаклуни та відьми в інших світах, з’являючись лише час від часу, щоб виконати чиєсь замовлення. Тому переслідуванню та покаранню належать також замовники, і за цим суворо стежить Магічна Жандармерія, яку очолюють маги-центуріони.

До складу Андалурсії входить п’ять ленних королівств: Герона, Вельзас, Ердаман, Кіріат і Лаель. Столиця країни — Сірідан, де знаходиться палац Верховного Владики аміра, що займає Андалурський трон. І споконвіку Андалурсією правили Болігарди.

Головна біда Андалурсії в тому, що дракони втратили можливість видихати вогонь, вони залишились Вогненними, але Первородного вогню — іллами — стало вистачати лише на перевернення в драконячу іпостась та здатність літати. А дихати полум’ям — зась. 

Сини Ерегора амірани Арчибальд, Леграс та Севастіан мали стати Вогнедишними, та пітьма поглинула їх, залишивши їхнього батька, аміра Еррегора Болігарда останнім в Андалурсії драконом, здатним дихати вогнем.

Розповідь починається з того, що по річці пливе кошик з немовлям. Що це за дитинка, звідки вона взялася та що з нею буде далі можна прочитати в книзі “Ми — дракони”. 

На вас чекають перше кохання, любовний трикутник, який виявиться зрештою зовсім не трикутником. Дружба, магія та дракони) А я чекаю на вас! З любов’ю, ваша ТТ (Тала Тоцка)

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Драконів багато не буває

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"