Драконів багато не буває

Драконів багато не буває

Драконів багато не буває

Шановні жителі Букнету!

Світ наповнений магією, вона доступна всім, її застосовують як для серйозних справ — лікуванні, наприклад, — так і в побуті. А іноді взагалі для всякого непотрібу, що дуже засмучує Верховного Владику Андалурських земель аміра Еррегора Болігарда.

Але в застосуванні магії є неприємні наслідки: магія має дві сторони, світлу та темну. І якщо світла служить на користь, то темна володіє руйнівною силою — вона випускає на волю пітьму, яка поглинає все навкруги. Проти пітьми є єдиний засіб — Первородний вогонь Вогнедишних Драконів, він випалює пітьму, що клубочиться по ущелинах та ярах. Тому і правлять в Андалурсії дракони, користуючись шаною і повагою співвітчизників.

Існує ще один вид магії — чорна, — та за її застосування чекає смертна кара. Тому й ховаються практикуючі її чаклуни та відьми в інших світах, з’являючись лише час від часу, щоб виконати чиєсь замовлення. Тому переслідуванню та покаранню належать також замовники, і за цим суворо стежить Магічна Жандармерія, яку очолюють маги-центуріони.

До складу Андалурсії входить п’ять ленних королівств: Герона, Вельзас, Ердаман, Кіріат і Лаель. Столиця країни — Сірідан, де знаходиться палац Верховного Владики аміра, що займає Андалурський трон. І споконвіку Андалурсією правили Болігарди.

Головна біда Андалурсії в тому, що дракони втратили можливість видихати вогонь, вони залишились Вогненними, але Первородного вогню — іллами — стало вистачати лише на перевернення в драконячу іпостась та здатність літати. А дихати полум’ям — зась. 

Сини Ерегора амірани Арчибальд, Леграс та Севастіан мали стати Вогнедишними, та пітьма поглинула їх, залишивши їхнього батька, аміра Еррегора Болігарда останнім в Андалурсії драконом, здатним дихати вогнем.

Розповідь починається з того, що по річці пливе кошик з немовлям. Що це за дитинка, звідки вона взялася та що з нею буде далі можна прочитати в книзі “Ми — дракони”. 

На вас чекають перше кохання, любовний трикутник, який виявиться зрештою зовсім не трикутником. Дружба, магія та дракони) А я чекаю на вас! З любов’ю, ваша ТТ (Тала Тоцка)

 

 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Драконів багато не буває

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"