До 30-річчя НСПУ. «Її поезія набуває соковитих барв і мінливих відтінків…»

До 30-річчя НСПУ. «Її поезія набуває соковитих барв і мінливих відтінків…»

Коли вперше зустрічаєш цю вродливу чорняву дівчину з віолончельним голосом, то інтуїтивно відчуваєш: вона інша! – хоч і намагається маскуватися під урбаністичний загал. Щось автентичне й унікальне знагла пробивається крізь марне нашарування загальноприйнятої моди і буденної сучасності.

А коли вже Юлія починає читати свої такі ж неприборкані схарапуджені вірші, то ти остаточно переконуєшся: то в ній говорить волелюбний дух Дніпра. Так само, як наш потужний велет, закутий у лабети сучасних міст, так і Юлія Купіч, звичайна на перший погляд українська містянка, приховує у собі міць і затятість легендарних козачок.

А познайомилися ми, здається, тисячу років тому! Наш мистецький проєкт «VivArt» лише набирав обертів, і ми самі ще навіть не здогадувалися, що за кілька років станемо відомими.

Першу Юлину поетичну збірку «Зоряну пектораль» ми створювали разом. Як координаторка проєкту творчої молоді у рідному Кам’янському я допомагала юній авторці редагувати вірші та впорядковувати книжку. У нас вийшла невеличка, трохи наївна, але досить цікава збірочка.

«Опромінення» – друга книжка Юлії, з якою вона ввійшла до Спілки письменників, звучала вже у зовсім іншій тональності. До того часу поетеса вже встигла пізнати гіркоту дорослого життя, а молодість і гарячий характер додали її віршам гостроти. Зі сторінок книжки заговорила вже не скромна школярка, а молода, дещо зухвала, але талановита сучасна авторка.

Сьогодні, коли за плечима у Юлії Купіч є багатий досвід
роботи над словом, а життя продовжує відкриватися новими гранями, її поезія
також стає яскравішою, набуваючи соковитих барв і мінливих відтінків.

Марія Дружко

м. Кам’янське

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: До 30-річчя НСПУ. «Її поезія набуває соковитих барв і мінливих відтінків…»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"