До 30-річчя НСПУ. «Її поезія набуває соковитих барв і мінливих відтінків…»

До 30-річчя НСПУ. «Її поезія набуває соковитих барв і мінливих відтінків…»

Коли вперше зустрічаєш цю вродливу чорняву дівчину з віолончельним голосом, то інтуїтивно відчуваєш: вона інша! – хоч і намагається маскуватися під урбаністичний загал. Щось автентичне й унікальне знагла пробивається крізь марне нашарування загальноприйнятої моди і буденної сучасності.

А коли вже Юлія починає читати свої такі ж неприборкані схарапуджені вірші, то ти остаточно переконуєшся: то в ній говорить волелюбний дух Дніпра. Так само, як наш потужний велет, закутий у лабети сучасних міст, так і Юлія Купіч, звичайна на перший погляд українська містянка, приховує у собі міць і затятість легендарних козачок.

А познайомилися ми, здається, тисячу років тому! Наш мистецький проєкт «VivArt» лише набирав обертів, і ми самі ще навіть не здогадувалися, що за кілька років станемо відомими.

Першу Юлину поетичну збірку «Зоряну пектораль» ми створювали разом. Як координаторка проєкту творчої молоді у рідному Кам’янському я допомагала юній авторці редагувати вірші та впорядковувати книжку. У нас вийшла невеличка, трохи наївна, але досить цікава збірочка.

«Опромінення» – друга книжка Юлії, з якою вона ввійшла до Спілки письменників, звучала вже у зовсім іншій тональності. До того часу поетеса вже встигла пізнати гіркоту дорослого життя, а молодість і гарячий характер додали її віршам гостроти. Зі сторінок книжки заговорила вже не скромна школярка, а молода, дещо зухвала, але талановита сучасна авторка.

Сьогодні, коли за плечима у Юлії Купіч є багатий досвід
роботи над словом, а життя продовжує відкриватися новими гранями, її поезія
також стає яскравішою, набуваючи соковитих барв і мінливих відтінків.

Марія Дружко

м. Кам’янське

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: До 30-річчя НСПУ. «Її поезія набуває соковитих барв і мінливих відтінків…»

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"