До флешмобу МарІ КерІмей

До флешмобу МарІ КерІмей

До флешмобу МарІ КерІмей

Дякую Романе, тепер всі дізнаються про мене правду! Не дуже то й приємну, до речі))

За правилами флешмобу це мала бути якась цікава історія про те як я, чи мої герої готували щось смачненьке. Правда в тому, що цікавих історій про вдалий кулінарний експеримент в мене немає, однак таких де я…ні, це навіть не “схалтурила”, це “ОБЛАЖАЛАСЯ” (саме так – капсом і жирним!) – хоч відбавляй.

Мабуть, варто розпочати з того, що мої батьки обрали крутий підхід – вони ніколи не забороняли мені експериментувати на кухні. Змалечку я куховарила що і як хотіла. Пам’ятаю, був в мене період, коли готувала якісь цікавенькі (з мого погляду) салати. Одного разу зробила якийсь чудернацький, де було море солоних огірків, буряк (сирий, якщо не помиляюся) та….цукор. Були й інші інгредієнти, але вони не так запам’яталися. Я скуштувало – мені не дуже сподобалося. Мама нічого не сказала, але добавки, чомусь, не попросила, а батько наминав за обидві щічки (кривився, ледь не плакав, але їв). ну а я ж не жадібна – все що було йому на радостях згодувала.

Іншим разом мамі подарували соковидавлювач й ми з подругами вирішили зробити собі мега-вітамінний напій з соку буряка, моркви, тикви й усіх овочів та фруктів, які взагалі знайшлися у холодильнику. Бурда вийшла ще та, але ж ми дорослі (років по 8-9!) і пили з кришталевих келихів, поки батьки не бачили! Вистачило нас рівно на 1 ковток, а далі пішли фрази типу “ну все ж одразу точно не можна!” і т.д.

Ще колись був цікавий випадок, коли моя завжди заклопотана мама приготувала голубці. Звідки мені було здогадатися, що вона планувала тушити їх ввечері? Капуста готова й сира виглядають же зооовсім однаково, чи не так? Як не складно здогадатися – я з’їла голубці з сирим фаршем….

Ось така “хазяйновита” я дівчинка) Але мушу сказати, що проколи трапляються в мене все рідше й рідше. Вже майже “доросла” до пиріжків) А мрія чоловіка – долма у моєму виконанні. Щоправда, не впевнена, що коли-небудь зможу виконати її. Я ж не чарівниця, врешті-решт)))

Оригінал статті на Букнет: До флешмобу МарІ КерІмей

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Люди – слабкі (+тест на уважність)

– Хто ці вони? – страх минув, роздратування чоловіка наростало. В нього були набагато нагальніші проблеми, ніж розбиратися у дивакуватості інших людей.

– Вони,- сказав лікар і тикнув у небо. Ділліх хотів сказати ущипливо,

Життєве

зі збірки поезій “Маяк”

Світло струменіє,
Тиха вітру мова,
Неба синь темніє,
Вікон рам будова.

Вечір за порогом,
Обрій красять хмари.
Підеш далі… «З Богом!» —
Серця смисл ударів…

Скрізь дива лічити,
Диханням

Всіх врятує світанок

Колись давно я писала блог з обіцянкою витягнути на світ божий запилений образ романтичного вампіра. 

Почитати мої давнішні роздуми можна тут 

І як би я не іронізувала над сюжетом таких книг чи самим образом кропивців,

Коректор текстів

Часто отримую скарги на грамотність своїх текстів. Ця проблема моя відома. Але маю думку віддати свої тексти коректору. Хто має досвід? Поділіться нюансами, що по чому і т.п.

“В горі та радості”. Річниця та фотоекскурсія.

Вітаю всіх авторів та читачів!

Загалом я ніколи не відзначала ніяких дат, річниць на Букнет, але сьогодні чомусь звернула увагу, що моєму експерименту в детективному жанрі “В горі та радості” рівно два роки та один

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Перейти до "Нові автори"