До уваги ґардіанців! ІІ частина!

До уваги ґардіанців! ІІ частина!

До уваги ґардіанців! ІІ частина!

Мабуть, усі ті, хто читав І частину моєї книги про Ґард, зрозуміють мій заклик у заголовку. Прошу у вас вибачення за те, що не дотримала обіцянки. А писала я, що відразу розпочну роботу над ІІ частиною. Та не так сталося, як гадалося… І судячи з того, що мій такий блог не перший у стрічці, пандемія в нашій країні знову набирає обертів. Саме так, я банально підхопила ковід. Хоча хвороба якраз зовсім не банальна. Щиро співчуваю усім тим, хто важко її переніс. Бо якщо мені було так погано під час легкої форми, то тільки можу уявити, що відчувають люди в лікарнях. Хочеться насправді вийти на вулицю і звертатися до народу із пафосними лозунгами і закликами. Але не будемо про сумне…

В другій частині акцент трохи зміститься на емпата. Для мене це дуже непростий персонаж, який потребує більше зусиль, щоб достовірно його прописати та донести до читачів його історію. І не можу сказати точно, скільки разів я видаляла те, що звучить з його вуст, і переписувала заново. І я дуже сподіваюся, що ви, мої любі читачі, прониклись цим героєм, як і я. Бо інколи  здається, що мені забракне майстерності описати те, що він відчуває, чому він це відчуває і що до того призвело. Але поганий той письменник, що не вдосконалюється, і не ставить перед собою цілі, чи не так?!

І одну таку мету я здолала, точніше я швидше собі довела, що можу, незважаючи на брак часу, виправдання і труднощі – “Ґард. Цілителька” потрапила все таки у фінал конкурсу “Супергерой поруч”. Скидаю капелюха перед тими, хто одночасно писав кілька книг. Ви – неймовірні!

Буду рада бачити тих на сторіночці в себе, хто ще не читав і не знайомився із героями Ґарду. В першій частині головною героїнею є цілителька, що не одразу відчуває себе обраною в новому для неї світі, її шлях до прийняття дару – поступовий і важкий. І ще не завершений! Попереду багато випробувань! Мої герої не ідеальні! Але вони справжні!

P.S. Вийшло сумбурно трохи, зате щиро! Обкладинки моїх рук справа, тому не судіть дуже строго! Я тільки освоюю фоторедактор!

Оригінал статті на Букнет: До уваги ґардіанців! ІІ частина!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"