До Дня книги Amazon дозволив безкоштовно завантажити 10 обраних видань

До Дня книги Amazon дозволив безкоштовно завантажити 10 обраних видань

23 квітня відзначається Всесвітній День книги. До цієї дати Amazon вирішив зробити подарунок книголюбам та дозволити завантажити 10 обраних видань безкоштовно.

Як повідомляє Bookriot, ці книги презентують авторів з усього світу та таким чином надихають читачів почути різні голоси.

Наприклад, роман “Самотня ластівка” (A Single Swallow) китайської авторки Чжанг Лінг розповідає про те, як війна, руйнування та втрати впливають на нас протягом всього життя. Герої її роману – троє чоловіків, які у 1945 році уклали угоду щороку повертатися до свого маленького села, щоб вшанувати пам’ять загиблих у війні. Багато років потому вони розповідають про те, з чим дійшли до цього моменту свого життєвого шляху.

“Розірване коло: мемуари про втечу з Афганістану” (The Broken Circle: A memoir of Escaping Afghanistan) написаний Енджеелою Ахмаді-Міллер.

Енджеела згадує свій дім в Афганістані до вторгнення СРСР у 1980 році як мирне і барвисте місце. Так склалося, що в той час її мати виїхала на лікування на Індії, і з часом стає зрозуміло, що тепер не може повернутися додому. Її сім’я робить все, щоб відновити зв’язок та знайти одне одного.

“Король Варшави” (The King of Warsaw) Щепана Твардоха – це суміш історичного роману і бандитської історії, події якої відбуваються у 1937 році в Польщі.

Коли Якуб стає зіркою боксерської арени Польщі, Гітлер також підіймається на новий щабель у своїх амбітних планах, загрожуючи не лише способу життя Якуба, але і всій маргіналізованій єврейській громаді. Якуб лютує і готовий дати відсіч тим, хто хоче позбавити його привілейованого способу життя.

Ознайомитися з повним переліком книжок та завантажити їх можна на сторінці Read the World 2021 до 24 квітня включно.

Оригінал статті на Читомо: До Дня книги Amazon дозволив безкоштовно завантажити 10 обраних видань

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"