Дозвольте СобІ НІжнІсть ЗІ Знижко 25%

Дозвольте СобІ НІжнІсть ЗІ Знижко 25%

Дозвольте СобІ НІжнІсть ЗІ Знижко 25%

ВІТАЮ, МОЇ ЛЮБІ!!!

ЗНИЖКА 25% на книгу

«НАХАБА В МОЄМУ БУДИНКУ»

(Тицьніть на назву книги і пориньте у світ історії
Скарлетт та Домініка) 

Уривок:

«— Скарлетт… — я відчула його гарячі долоні на своїх плечах і хотіла їх скинути, але він натиснув на мої плечі з новою силою. Його дихання обпікало мою шкіру, голос лоскотав вушко і я дозволила собі на мить заплющити очі. Я відчувала аромат його тіла і нотки диму, яким просякла його футболка. Мені стало гірко, що для нього той поцілунок був лише заради того, щоб начебто мені допомогти. «Допоміг». Я так і стояла з заплющеними очима, доки він торкався мене. Його дихання знову торкнулося моєї шкіри. — Скарлетт, цей поцілунок був для мене цілою галактикою… і ти була і є всесвітом, який я хочу пізнати. Іноді, я розумію, що перегинаю… перегинаю з тим, що багато дозволяю собі… той самий флірт… про який ти говориш, – мені не дозволений. Тобі потрібен інший чоловік. У мене є минуле і я не хочу його звалювати на твої тендітні плечі. Ти гідна кращого.

— Я сама буду вирішувати, хто для мене кращий. — Наші губи зімкнулись в солодкому поцілунку».

Коментар:
Ольга Дубович-шепега

13.02.2022, 19:25:46

Ооо …оо емоції як завжи зашкалюють. Ніжність , пристрасть та кохання, таке чисте та тендітне, яке хочеться зігріти та огорнути . Дякую Вам за ще одну історію, таку легку як хмаринка, та ніжну як дотик до дитяти… Дякую.

********
А ЩЕ СЬОГОДНІ ДІЄ ЗНИЖКА НА ЧУДОВІ КНИГИ МОЇХ КОЛЕГ

Юліанна Бойлук  – книга “Та єдина, яку він шукав”
 
Ема Ноель – книга “Обіцяю не відпущу ніколи”

  – книга “”

*******

 #бестселер #ХарламоваАнна  #Нахаба_в_моєму_будинку #Еротичний_роман #сучасний_роман
Моя сторінка на Букнет

Моя група фейсбук

Моя сторінка на фейсбук

Мій інстаграм

 

Оригінал статті на Букнет: Дозвольте СобІ НІжнІсть ЗІ Знижко 25%

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Непристойна поведінка зі знижкою 25%

Вітаю, мої любі Натхненники!!!

Сьогодні діє знижка 25% на книгу

Художник, для якого закортить бути Музою.
Фарби, пристрасть…

«Непристойна поведінка».

Уривок:

— Ти ображаєшся за те, що я з тобою чесний?

Знижок багато не буває) Подарунки до свята!

Привіт, дівчатка!

В честь сьогоднішнього свята я приготувала для вас знижку. І не тільки я)) До вашої уваги ще книги колег, які сьогодні також мають знижку)) Приємного читання!

(картинки всі клікабельні)

Уляся Смольська

Закінчила “Мій драконе!”

Вітаю! Запрошую прочитати мою закінчену казку “Мій драконе” у збірці “Мій драконе! (збірка про кохання)”.

Щойно її закінчила. В цій збірці ще будуть нові твори. А поки що насолоджуйтеся історією кохання дівчини

У Криму окупаційна влада переслідує 11 кримських громадянських журналістів

11 громадянських журналістів, кримських татар, стали жертвами політичних переслідувань російською окупаційною владою. Про повідомив аналітик КримSOS Євгеній Ярошенко.
«Це чергова хвиля

Рушді приходить до тями, проте його стан ще важкий

Британський письменник Салман Рушді приходить до тями після замаху на його життя. Про це повідомляє інформаційна аґенція Reuters із покликом на слова аґента письменника Ендрю Вайлі. 
Ру

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"