Довгоочікуваний анонс. Повернення блудної авторки

Довгоочікуваний анонс. Повернення блудної авторки

Довгоочікуваний анонс. Повернення блудної авторки

Бувай, відпуска – привіт, Букнет!

Назва книги: Найбажаніші
Слоган: «Солодка чи прикра реальність?»
Автор: Джейн Лоурен
Жанр: любовний роман, гумор, мелодрама, молодіжна проза.
Саундтрек: Ariana Grande – positions
Анотація: Монте-Карло – місто не для бідних. Набиті грошима казино, шикарні спорткари, розкішні вілли та найкращі білосніжні пляжі – усе це ви можете знайти тут.
  У цьому світі Ембер ніколи не знала відмови. Вона – найбажаніша холостячка міста, яка має море прихильників. Шкода, що ці бідолаги зразу зазнають поразки, коли бачуть на своєму шляху найкращого друга дівчини – місцевого серцеїда, який таємно хоче її. Але якою буде реакція хлопця, коли у нього з‘явиться справжня конкуренція?
  Чи здійсниться мрія Ембер швидко вийти заміж? І найголовніше – хто стане її обранцем?

І звісно цитаааааатки 🙂

1. «Він узяв мене за руку, коли я помітно перенервувала й запнулася прямо перед масивними сходами, які вели до головної зали… Та що це зі мною сьогодні?!
…Я навіть на хвилину встигла опустити погляд, але ненадовго, бо раптом відчула, як Алекс різко сіпнув мене. Цей жест повернув мене до публіки, а сам друг нахилився впритул і прошепотів так, щоби чула лише я:
– Подивись на цих всіх людей, Емб. Вони чекали лише на нас, щоби почати цю вечірку. Дивляться своїми невинними очима, які наповнені захопленням та навіть слабкістю, коли ми лише з‘являємося на порозі… А знаєш чому? Тому що ми – найбажаніші.
Уважно слухаючи друга, я поглядом обвела залу і помітила Джеймі… Він також пильно дивився на мене, очікуючи подальших дій… І це тільки через нього я так нервую? Це взагалі непритаманно мені!..
– Тому, давай, дівчинко, підійми голову вище. Покажи всім на що здатна Ембер Стоун…».

 

2. «У душі ангели співали, коли я чула слово «найбажаніша».
Звідки воно з’явилося – поняття не маю, але я перша холостячка, яка змогла отримати таке звання. І вже два роки воно належить тільки мені.
Чому, спитаєте ви?
Тому що я розумна, красива, багата, прекрасна, чудова… Одним словом – неперевершена. Хіба треба ще пояснень?
У цілому світі не знайдеться такої, яка зможе коли-небудь обійти мене. Хіба що я знайду свого принца на білому коні і вийду за нього заміж… Але якщо такого ще досі не сталося, то чому мені переживати?».

Буду “вриватися” у ваше життя красиво, ахаха
Я готова, а ви?)
Дайте мені знати, якщо будете чекати.
Люблю сильно-сильно❤

Оригінал статті на Букнет: Довгоочікуваний анонс. Повернення блудної авторки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"