Для тих, хто прочитав мій роман “Пошуки долі”

Для тих, хто прочитав мій роман “Пошуки долі”

Для тих, хто прочитав мій роман “Пошуки долі”

Привіт!

Декілька слів про сам процес написання

В мене не було ані задуму, ані сюжету. Було лише бажання прийняти участь у конкурсі “Кохання не купити”. Пам`ятаю як  накидала перший абзац, що описував образ головного героя. Так і висів той вордівський документ без діла з тиждень і я подумувала чи не потрібно його взагалі видалити аби не займав зайве місце на робочому столі. Потім з`явився доволі банальний задум, що головний герой може звернутися до шлюбної агенції у пошуках дружини своєї мрії.

Начеб-то все неймовірно тривіально, але… поступово вимальовувалися другорядні герої та нові сюжетні лінії і мені самій  ця історія стала цікавою)) Зізнаюся, що деякі, на мій погляд, найвдаліші абзаци чи розділи я писала абсолютно не думаючи про них, якби парадоксально це не звучало. Лише інколи ловила себе на думці, що як же швидко я набираю текст, адже зазвичай роблю це доволі повільно)).

Питання, до тих хто прочитав  роман

1. Запитання одразу в лоба: чи хотів би хтось прочитати продовження? Бо…майже закінчуючи роман, я зрозуміла, що у цієї історії воно може бути. Адже колись підростуть діти головних героїів, і я впевнена, що вони повинні зустрітися. Хитросплетіння їхніх доль будуть не менш закрученими аніж у батьків. Але цікаво, чи буде це цікавим саме для читачів? Чи це просто є моєю тимчасовою авторською ейфорією…

2. Відпишіть, хто з героїв імпонував вам, а хто навпаки дратував. Мені справді це дуже цікаво))

Буду рада, якщо комусь моя робота  з нотками творчості   прийшлася до вподоби))

Оригінал статті на Букнет: Для тих, хто прочитав мій роман “Пошуки долі”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"