Для тих, хто вперше знайомиться з моїми творами

Для тих, хто вперше знайомиться з моїми творами

Для тих, хто вперше знайомиться з моїми творами

Привіт всім, хто сюди завітав. Якщо ви читач і бажаєте познайомитися із моїми книжками, то я маю дуже цікаву пропозицію для вас, програму лояльності. Як це працює? Ви вирішили вперше придбати мою книгу, тоді зможете купити будь-яку іншу зі знижкою 15% протягом наступних 5-ти днів. Цікаво, чи не так?

1. Таємниця Альпійської перлини (це пригоди, гостросюжетний детектив, який добряче полоскоче нерви)

2. Шалена (вже з назви зрозуміло, що головна героїня Кароліна Харольська, яка із сонячного Майямі прилетіла до Києва, не дозволить вам нудьгувати)

3. Навчи мене кохати (це не тільки історія кохання, в якій є багато таємниць та нотки детективу, але й твір, у якому дівчина напіварабка відстоює свої права на нормальне життя в європейській країні)

4. Танучий холод сталі (мій перший твір, написаний після тривалої перерви, почуття і пристрасті, описані в ньому, не залишать байдужими)

5. Діагноз – кохання (твір, який має найбільше прихільників, розповідає про дуже непрості стосунки між Валері Кадо та Люком Ерсаном; історія сповнена таємниць та неочікуваних поворотів)

Буду дуже рада, якщо ви завітаєте до моєї авторської сторінки і станете її постійним читачем. Надія Голубицька

 

Оригінал статті на Букнет: Для тих, хто вперше знайомиться з моїми творами

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новенька пара обкладинок. Тиць))

Доброго вечора усім!)

Нещодавно мала змогу створити парочку ось таких ось естетичних одежинок. Можливо, комусь щось припаде до душі:) Якщо впала в око котрась – не соромтесь – пишіть у коментах, а там якось я зв’яжусь з

Наша ВІйна

Ситуація гранично проста, як би хто не намагався викручуватися, мов вуж на сковорідці, говорячи про “перше”, “друге” чи “десяте”.

Портал відверто заявив про свою проросійську та антиукраїнську політику і

Кілька слів і від мене

Я довго думала, чи писати мені цей блог, чи ні. Підозрюю, що після його прочитання можуть у мій бік полетіти “тапки”. Проте ось Влада написала в коментарях до флешмобу, що саме він став поштовхом до такої критичної ситуації,

Фінал історії !!! Візуалізація.

Фінал  «Тільки не він»  !!!

Дорогі читачі, книгу завершено!

Щиро запрошую усіх, хто любить читати залпом, цілу історію.

 

 

 

Подорожуємо разом героями…

 

Невеличка цитата з цієї романтичної

нова книга “З повагою до адміністрації”

До вашої уваги мій новий роман про кохання.

ось тутечки

Перейти до блогу

Нові автори

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng

Tadeй Кількість робіт: 8 Ruslan Barkalov Кількість робіт: 7 AnRе Кількість робіт: 5 Володимир Віхляєв

Віхляєв Володимир Вікторович народився 23 червня 1986 року в смт. Приазовське Приазовського району Запорізької області. Проживає в місті Запоріжжя. Член Національної спілки письменників України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, Національної асоціації адвокатів України, Спілки адвокатів України, Науково-експертної ради Асоціації адвокатів України. Академік Міжнародної літературно-мистецької академії України Магістр права та менеджменту […]

Перейти до "Нові автори"