Меню

Для любителів пригодницького жанру

Букнет Для любителів пригодницького жанру

Для любителів пригодницького жанру

Починаючи з дитинства, я дуже любила пригодницьку літературу. Поринала з головою у книги Олександра Дюма, Фенімора Купера, Майн Ріда, Джека Лондона та багатьох інших представників цього жанру. Згодом прийшло захоплення ще й фантастикою та фентезі, яке триває і досі.  Психологи можуть висувати різні версії, чому ми обираємо ті чи інші книги, але факт залишається фактом – я досі полюбляю твори з яскравим, динамічним сюжетом, нешаблонними образами та несподіваними поворотами.

А поки що хочу відрекомендувати вам ту саму “чудову п’ятірочку” пригодницьких романів від Мар’яни Долі:

Перше місце – “Під знаком меча і корони”

Це пригодницьке фентезі, яке є передісторією моєї трилогії “Іллюзі” ( але цей роман можна читати й окремо, як самостійний твір). Головний герой – спадкоємець королівського трону Землі дощу Лео  від народження встиг дізнатися, що таке несправедливість. Нелюбов матері, байдужість батька, змова, котру затіяв проти нього рідний брат… Все це неминуче вело до того, що саме існування старшого спадкоємця Землі дощу мало бути принесене в жертву амбіціям його родини. Проте втрутився Його Величність Випадок. І почалася боротьба за владу, довжиною в ціле життя… Книга, окрім першого місця в жанрі пригоди, займає сьому сходинку в рейтингу у жанрі “Фентезі”! 

Друге місце – “Тисячу років тому”

Це історичний роман з елементами фентезі, в якому розповідається про часи правління князя Ярослава Мудрого. Звичайний селянський хлопець Ясен волею випадку став товаришем і соратником князівського сина. Попереду на них чекає безліч випробувань і неймовірних пригод. Книга повністю написана на основі історичних фактів. Наразі вона є “чемпіоном” серед усіх моїх творів за кількістю прочитань ( близько 140 тисяч) та бібліотек (814)

Третє місце – “Тисячу років тому. Лицар і королева”

Це другий том дилогії “Тисячу років тому”. У ній розповідається про подальшу долю героїв першої книги. Кажуть, що люди, народжені в один день, призначені один одному долею… Так одного дня народилася донька могутнього правителя Русі князя Ярослава, що його нащадки назвуть Мудрим, та син його бойового товариша, воєводи Ясена. Сила першого кохання буде такою, що Мирон зголоситься супроводжувати князівну Анну до далекої Франції, королевою якої їй судилося стати… У цього роману теж є свій рекорд – по кількості продаж у комерційному кабінеті))

Четверте місце –  “Два життя”

Це моя новинка, яка тільки позавчора з’явилася на сайті, але вже встигла посісти четверте місце в “пригодах” та п’яте – у жанрі “трилер”. Так, для мене це проба пера у порівняно новому для себе жанрі. Дуже полюбляю читати трилери, і завжди мріяла щось таке написати. А мрії  потрібно втілювати в життя. Тому й з’явилася ця ідея – про двох людей із різних прошарків суспільства, яких зводить випадок  і дає можливість пережити неабиякі пригоди та випробування. Але чи закінчиться ця книга традиційним хепі-ендом – я поки що сама не вирішила. Мої герої часто самі диктують умови авторові))

Ну, і на п’ятій сходинці – весела історія із життя письменницької братії “Альтер его”

Ця повість займає також сьоме місце у рейтингу в жанрі “різне” та четверте – у “гуморі”. Герої – письменики-початківці – пишуть свої історії і попутно зав’язують романтичні знайомства, ловлять підступних маніяків, які переслідують  авторок еротичного жанру, а ще – шукають відповідь на запитання, як же написати ідеальний роман?

Хто дочитає книгу до кінця – той обов’язково про це дізнається!

Отож вибирайте історію собі до смаку, додавайте в бібліотеку, підписуйтесь на автора ( мені буде дуже приємно, а ви не пропустите жодного оновлення).  І нехай листопад буде для вас не похмурим, а яскравим і захоплюючим! 

Оригінал статті на booknet.com: Для любителів пригодницького жанру

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення