Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки “Карбід”. Вперше в історії театру кастинг відбудеться онлайн — спробувати свої сили можуть всі охочі.

Продюсером проєкту “Карбід” стане Олексій Жмурко, режисером — Андрій Дорічевський.

Олексій Доричевський — актор, режисер та драматург, який співпрацює з Диким театром з дня його створення. У 2018 дебютував як режисер з виставами — “Ла-ла-лайно” та “Гей парад”.

“Стартуємо dream project. Дуже хотілось би вживу, але вірус нам це забороняє, тому, із цією купою заборон, хочу знайти акторів без стопів у голові, в тілі, і в моралі. Покажіть ваш максимум. А я обіцяю, що подорож буде крутезна. Ну і хто мене знає, здогадуєтесь, що я люблю. Підказки є в тексті кастингу”, — написав режисер на своїй сторінці у соцмережі.

Заповнити анкету та надіслати відеопроби потрібно до 19 квітня.

Актори можуть претендувати на одну з таких ролей:

  • Тис. Років 40. Вчитель історії в закарпатському селищі. Любить Україну і випити.
  • Марічка. Вчителька в закарпатському селищі. Років 40. Ненавидить чоловіка і те, що він п’є. Не знає, що робити зі своїм життям.
  • Ікар. 30-40 років. Чоловік. Романтичний контрабандист.
  • Мірча. 30-40 років. Практичний і безпринципний контрабандист. Румун.
  • Ичі. Горбань-гробар.
  • Дохторша. 30-40 років. Любить секс. Краще, коли декілька чоловіків. Любить гроші і помсту. Ціль виправдовує засоби. І краще засоби будуть якомога жорстокішими.
  • Ігор Лях. Хитрий український будівельник. Який знає своє діло. Але поки вигоди не отримає, нічого не зробить.
  • Секретарка, журналістка – дівчина 20-30 років. Мала мрію, поки один раз себе не продала. І так триває все її життя, поки її не вб’ють.

Що відомо

“Карбід” — це пригодницький роман Андрія Любки, який вийшов у 2015 році.

Події в романі розгортаються впродовж паркого й тривожного літа, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку – про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом.

Оригінал статті на Читомо: Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"