Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки “Карбід”. Вперше в історії театру кастинг відбудеться онлайн — спробувати свої сили можуть всі охочі.

Продюсером проєкту “Карбід” стане Олексій Жмурко, режисером — Андрій Дорічевський.

Олексій Доричевський — актор, режисер та драматург, який співпрацює з Диким театром з дня його створення. У 2018 дебютував як режисер з виставами — “Ла-ла-лайно” та “Гей парад”.

“Стартуємо dream project. Дуже хотілось би вживу, але вірус нам це забороняє, тому, із цією купою заборон, хочу знайти акторів без стопів у голові, в тілі, і в моралі. Покажіть ваш максимум. А я обіцяю, що подорож буде крутезна. Ну і хто мене знає, здогадуєтесь, що я люблю. Підказки є в тексті кастингу”, — написав режисер на своїй сторінці у соцмережі.

Заповнити анкету та надіслати відеопроби потрібно до 19 квітня.

Актори можуть претендувати на одну з таких ролей:

  • Тис. Років 40. Вчитель історії в закарпатському селищі. Любить Україну і випити.
  • Марічка. Вчителька в закарпатському селищі. Років 40. Ненавидить чоловіка і те, що він п’є. Не знає, що робити зі своїм життям.
  • Ікар. 30-40 років. Чоловік. Романтичний контрабандист.
  • Мірча. 30-40 років. Практичний і безпринципний контрабандист. Румун.
  • Ичі. Горбань-гробар.
  • Дохторша. 30-40 років. Любить секс. Краще, коли декілька чоловіків. Любить гроші і помсту. Ціль виправдовує засоби. І краще засоби будуть якомога жорстокішими.
  • Ігор Лях. Хитрий український будівельник. Який знає своє діло. Але поки вигоди не отримає, нічого не зробить.
  • Секретарка, журналістка – дівчина 20-30 років. Мала мрію, поки один раз себе не продала. І так триває все її життя, поки її не вб’ють.

Що відомо

“Карбід” — це пригодницький роман Андрія Любки, який вийшов у 2015 році.

Події в романі розгортаються впродовж паркого й тривожного літа, коли у вигаданому містечку Ведмедів група ентузіастів вирішує збудувати Фонтан Єдності з Європою. Навіщо їм фонтан, чому за ними в’язниця плаче і за скільки в Україні можна придбати людську нирку – про все це автор пише з гумором і добірним песимізмом.

Оригінал статті на Читомо: Дикий театр поставить п’єсу за романом Андрія Любки — кастинг відбудеться онлайн

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Новинка

Всім доброго  вечора! Хочу повідомити,що у суботу стартує моя новинка “Друг мого брата”

(Обкладинка інтрига))

Анотація:

Раніше я його недолюблювала. Зараз також… Але провівши з ним незабутню ніч, я закохалася.

Цикл книг “Кохання до нестями”

Запрошую всіх читати початок першої книги “Ніколи тебе  не забуду”  з циклу “Кохання до нестями”.

Головні герої першої книги:

1. Констянтин ― хлопець, якому 21 рік. Більше, ніж навчання йому подобається ходити

Книжка «Вічний календар» Василя Махна вийшла польською

Роман «Вічний календар» (Kalendarz wieczności) Василя Махна переклали польською мовою. Про це йдеться на сторінці письменника у фейсбуці.
 
Книжка побачила світ у відомому видавництві P

До 150-річчя Стефаника: біля рідної хати письменника виконають виставу за його…

14 травня в Україні відзначатимуть 150-річчя з дня народження письменника Василя Стефаника. У цей день біля рідної хати письменника в Русові покажуть виставу «Вона-Земля» за його творами. Про це пише s

Book Space оголосив спецпрограми цьогорічного фестивалю

IV Міжнародний книжковий фестиваль Book Space оприлюднив перелік спецпрограм, які відбудуться цього року в межах фестивалю. Захід пройде 3-5 вересня у Дніпрі, на Фестивальному причалі.

Перейти до блогу

Нові автори

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Гаврилюк Тамара

Мене звати Гаврилюк Тамара, мені 15 років. Це – моя перша лірична збірка “Паперова краса”. Вона була удостоєна І місцем в конкурсі-захисті НДР від Малої академії наук.

Перейти до "Нові автори"