Дивосвіт Міти про Єресь – нова ч.

Дивосвіт Міти про Єресь – нова ч.

Дивосвіт Міти про Єресь – нова ч.

Шмат сповнений гострих приправ –

 

Дивосвіт Міти про Єресь чергова порція пригод)) 

Влада, то тягар, Саяна мріяла про кохання, велике, всеосяжне. Урсул міг її дати це, але не судилось. Сая відповіла Лютому князю, взаємністю, але його любов вимагала цілу торбу умовностей відповідно до статусу свого господаря.

 

Саяна обережно поклала булаву поруч іншої Даромирової зброї та вийшла. На неї одразу обрушився шквал поглядів в німому запитанні, все воїнство, що могло стояти на своїх двох зібралось півмісяцем навколо намету.

-Наш князь, — Сая закашлялось, її голос сів за вчорашній важкий день.

Натовпом пробігла нервова хвиля шепоту, поруч несподівано з’явився отець Марко.

-Говори зараз, бо за хвилину вже буде пізно.

Башар Сівер умів розрізнити особливі моменти, коли одне слово вирішувало все.

-Наш князь Даромир, — ці три слова дались її охриплому горлу, як роди первістка, — живий!

Воїнством пробігла чергова хвиля.

-Де Лютий? — прокричало живе море.

Відчуття паніки скувало Саяну від маківки до п’ят, якби отець Марко не ущипнув її тихцем, Сая так би й залишилась стояти каменем.

-Де наш князь, ми не віримо тобі! — рев посилювався.

-Я — ваш князь, — гаркнула Саяна, — я — Лютий, допоки мій пан-чоловік буде видужувати, я вестиму вас у бій плечем до плеча, як це робив він!

-Княгиня довела свою відвагу, — промови отець Марко, — хто зібрав вас докупи в момент, коли ваші серця сповнились страхом за свій карк, вістря чиєї стріли вказало вам шлях до порятунку від безчестя бути зарізаним в одних підштаньках?

-Наша княгиня Люта, — заволав воїн з першої шеренги.

Вона упізнало його, то був той самий декан, що упустив ріг для вина в княжому шатрі. Натовп її воїнства підняв ті слова на весь ліс.

-Розходьтесь, — відала наказ Сая.

-Подвоїти варту, допомогти пораненим, — прошепотів ченець,

Саяна повторила і додала:

-Вшанувати полеглих побратимів за всіма звичаями.

Княгиня зайшла в шатро та звалилась, Макар навіть не встиг її підхопити, зброєносець допоміг підвестись і всадовив Саю на приготовану ще з вчора лежанку.

-Вітаю, Саяно, — промовив отець Марко та дістав невеличкого міха з торби, — ти справилась.

-І що далі?

Оригінал статті на Букнет: Дивосвіт Міти про Єресь – нова ч.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Лондонський ярмарок назвав фіналістів премії International Excellence Awards-2023

Лондонський книжковий ярмарок оголосив фіналістів премії International Excellence Awards 2023 року. Про це повідомляється на офіційному сайті London Book Fair.
 
Премії International Ex

В Ужгороді показали виставу «Маріупольська драма» до річниці бомбардування росіянами театру…

Виставу «Маріупольська драма» зіграли в Ужгороді артисти Донецького академічного обласного драматичного театру міста Маріуполь. Зробили це до річниці бомбардування їхнього театру російськими військовими

Як розповідати історії: поради з книжки Крістофера Воґлера «Подорож письменника»

Крістофер Воґлер. Подорож письменника – ArtHuss, 2023 – 520 с.
 
Незабаром у видавництві ArtHuss вийде книжка «Подорож письменника», в основу якої лягли теорії міфолога Джозефа Кемпбелл

У США збирають гроші на купівлю будинку Джона Стейнбека

Американські книгорозповсюджувачі, письменники та читачі збирають кошти, щоб придбати літній будинок Джона Стейнбека, лауреата Нобелівської премії з літератури 1962 року, одного з класи

В росії поетів судитимуть за антивоєнні вірші: деталі

Наприкінці вересня минулого року, незабаром після оголошення в рф «часткової мобілізації», на Тріумфальній площі у москві пройшли «антимобілізаційні» «Маяковські читання». 

Кількох учасників поетично

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"