Меню

Дивний спосіб читання творів.

Букнет Дивний спосіб читання творів.

Дивний спосіб читання творів.

Шановне панство, я тут недавно, завтра буде місяць. Пишу роман і викладаю глава за главою, щоб люди ним насолоджувалися, переживали за героїв і навіть плакали, співчуваючи їм… І чекали з нетерпінням кожну главу!

Але таки трохи читають, і це радує! Та якось дивно читають. Ніяк не можу зрозуміти такий стиль читання.

Що я маю на увазі? Ну, наприклад, хіба не дивно, що 44-а глава була прочитана 12 разів, а 51-а, скажімо, 37? Числа не точні, а чисто, щоб показати тенденцію. Чи люди масово читають з кінця до початку? Чи, може, хто перечитує по три рази одну й ту саму главу? Але ж це не може бути масовим явищем!

І ще одне мене дивує. Читають активно, не встигаю викласти чергову главу, як уже з’являються читачі, та й у свої бібліотеки занесли десятки з них, але!

Але ніхто не коментує! І не ясно, що так в моєму романі, а що не так, може, дурня якась, а не роман! То так і напишіть! А то повний ігнор! Триста чоловік читають, і ні пари з вуст! Нє, ну не триста, а двісті – точно!

 А про лайки я взагалі мовчу! Як не подобається, то чого читати – ну що, не так хіба? А як читаєш і вже півкнижки прочитав, значить таки подобається! Ну, то лайкни! Що тобі, шкода? А мені буде приємно! Або йди звідси, не читай більше мій прекрасний роман!

Ще раз повторю, я тут людина відносно нова і чогось не розумію, так поясніть, будь ласка!

ПС. Якщо зараз підуть лайки, то це ще гірше, ніж як було до того.

О! Так ще ж про рейтинг ледь не забув! З рейтингом взагалі щось не те! Чи я такий дурний, чи його визначають довільним чином? Не хочеться думати, що правильна відповідь перша.

А від рейтингу й місце в топі, я думаю, має залежати, так же? А воно, тобто, місце в топі, туди-сюди, туди-сюди, бовтається як цеє, як його, ну, що в ополонці. То шосте, то восьме, а чому – хтозна… І потім, у кого рейтинг 29, то він чомусь нижче в топі, ніж у кого 13. Ну от як це розуміти?!!!

Оригінал статті на litnet.com: Дивний спосіб читання творів.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення