Дивна місцина

Дивна місцина

Дивна місцина

Дивна місцина Букнет, на якій я зареєстрована з березня, твори почала викладати з травня. Тому пафосне “автор” (чи авторка, як написала одна моя чудова читачка) гордо ношу на грудях аж три місяці. Чому дивна місцина? Ну, найперше тут зібралася доволі різношерстна публіка, зі своїми смаками та вподобаннями, амбіціями та поглядами, але не це зараз хвилює.

Так, без перебільшення можна сказати, що на любовні історії попит більший, та мене зачіпає інша сторона медалі, тому що той же читач разом з СЛР може читати містику чи трилери. Я таких зустрічала і зустрічаю, коли сама заходжу почитати щось подібне. В плані книг я всеядна. Жанр мене не хвилює, головне, щоб цікаво та якісно. 

Колеги (сподіваюся, я можу так звертатися), представники різних жанрів, на вашу думку, якщо читач почитав СЛР, то автоматично отримав мінус в карму, якщо добірне фентезі, то плюс, а якщо задерся на вершину історичного роману чи жахастиків, то одразу німб над головою з’явився? Вчора взалі прочитала цікавезний допис, в якому наголошувалося, що грамотність не має стосунку до сюжету, і це такий стиль автора. Відколи безграмотність стала стилем? Як на мене, ще один вияв неповаги до читача. Безперечно, всі ми люди і всі допускаємо помилки, це природно. Одного не розумію – чим тут хизуватися? І найголовніше, більшість читачів прощає нам ці хиби, тож і ви будьте вдячними, не рівняйте всіх під одну гребінку.

Всім гарного дня!

 

Оригінал статті на Букнет: Дивна місцина

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Нарешті буктрейлер

Довго думала, як зробити цього буктрейлера. Підглянула одним оком за колегами. І ось, поспішаю вам його показати. Не засуджуйте строго, я старалася 🙂

Зимовий читацький марафон – перший тур

Доброго дня усім!

Сьогодні розпочинається перший тут Зимового читацького марафону, який триватиме до 9 грудня 2020 року.

 

У марафоні беруть участь 54 твори від 33 авторів.

 

Автор, який подав один твір, читає одну

Важливі новини!!! Нова глава!

Нагадую! Нова глава “Пристрасть Пекучого Перцю” за графіком вийде сьогодні близько 23:00. 

В ній ми разом з Марго та Яриною дізнаємося дещо неочікуване про Вікторію Ольхову!  Тож якщо цікаво приєднуйтеся до читання!! 

А

Завершив 5-й роман на Букнеті!

Шановні автори та читачі. Хочу поділитися хорошою новиною. Сьогодні я завершив 5-й роман на порталі Букнет. Він задумувався як передмова до масштабнішого твору, написаного мною у 2019 році, однак вийшов цілісним та цілком самостійним.

Леді Гага співає Ромчику на іменини)відео з Ромою)

Леді Гага співає про Ромчика, одного з головних персонажів мого роману “Час Героя”)) Спеціально на його іменини. 

За це відео дякую моїй подрузі Ані-Марії Еріш. 

Рома-рома-мааа, Рома-рома-маа, рома-рома-маа…))

Перейти до блогу