Детектив — корисний жанр для розвитку логіки

Детектив — корисний жанр для розвитку логіки

Детектив — корисний жанр для розвитку логіки

Останнім часом я помітила, що детективи не користуються особливим попитом. Шкода спостерігати таку статистику. Звичайно, у кожного свої вподобання: комусь подобаються любовні історії, хтось в захваті від фентезі, а хтось не може відірватися від пригодницьких романів. Багато людей взагалі ненавидять читати і не цікавляться літературою. Всі ми абсолютно різні.
Особисто мені до вподоби детективні романи і сьогодні я хочу розповісти вам про головну перевагу цього жанру — спонукає думати і робить це краще, ніж будь-які інші романи. Читання детективів як зарядка для нашого мозку, як одна велика логічна загадка. Хтось розгадує її в середині сюжету, хтось здогадався про все на початку, а хтось просто читає і в кінці дізнається всю правду. Кожен читає і думає по-різному, але у будь-якому разі детектив всеодно дає нам привід задуматися над тією чи іншою подією. Читачі, так чи інакше, багато розмірковують під час читання, чим розвивають логічне мислення, до того ж, сам автор теж часто знаходиться в роздумах аби придумати хороший сюжет. Я вважаю, що це величезна перевага даного жанру, адже ніщо так не тренує наш мозок, як логічні завдання, а детективні романи — саме те, що потрібно.
Я поставила собі за мету писати хороші детективи. Звичайно, це буде важко, тим паче, я автор-початківець, але я знаю, що з вашою підтримкою у мене все вийде. Свої твори я стараюсь писати в детективному жанрі + додаю любовні сюжети. У деяких моїх творах кохання навіть переважає, але всеодно протягом сюжету герої стикаються із різними загадками. Я вважаю це хорошим та цікавим поєднанням. Запрошую вас до читання моїх книг. Без читачів немає письменника, тому мені приємно отримувати коментарі від вас. Позитивні чи негативні — кожен для мене важливий, тому що так чи інакше мотивує мене ставати краще.

Оригінал статті на Букнет: Детектив — корисний жанр для розвитку логіки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"