Держкомтелерадіо не дозволив увезти в Україну ще 18 книжок із РФ

Держкомтелерадіо не дозволив увезти в Україну ще 18 книжок із РФ

Експертна рада Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції знайшла пропаганду держави-агресора у 18-ти книжках російського видавництва «Манн, Иванов и Фербер». Про це повідомляється на офіційному сайті відомства, пише chytomo.com.

У Держкомтелерадіо зазначають, що на обкладинках книжок видавець розмістив рекламу російських видавництв «Ексмо» та АСТ, а також порталу Yandex.ru, до яких в Україні застосовані спеціальні економічні санкції за систематичний випуск та поширення літератури антиукраїнського змісту. 

«Також книжки містять рекламу соціальної мережі «ВКонтакте», яка широко задіяна в інформаційній війні проти України. Саме через цю соціальну мережу здійснюється рекрутинг найманців для участі у бойових діях проти нашої країни на тимчасово окупованих територіях Донбасу», – зазначається у повідомленні.

У відомстві пояснюють, що видання не отримали дозвільні документи на ввезення в Україну у зв’язку з порушенням статей 28, 281 Закону України «Про видавничу справу» та відповідно до пунктів 3 та 4 Критеріїв оцінки видавничої продукції, яка дозволена до розповсюдження на території України.

Водночас у повідомленні Державного комітету телебачення і радіомовлення України не зазначили назви видань, які не пройшли експертний аналіз.

Як відомо, Держкомтелерадіо виступило із заявою про те, що комітет надає дозволи на ввезення на територію України книжок із РФ відповідно до чинного законодавства.

Раніше повідомлялося, що минулого року в Україну заборонили ввозити 24 назви російських видань, у тому числі й книжки Жириновського і Прилєпіна.

Нагадаємо, що у 2020 році Держкомтелерадіо дозволив ввезення в Україну загалом 2 тис. 962 найменувань російської видавничої продукції.

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Держкомтелерадіо не дозволив увезти в Україну ще 18 книжок із РФ

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Британська академія дизайну обкладинок оголосила переможців

Премія Британської академії дизайну обкладинок (ABCD) оголосила переможців під час 10-ї церемонії нагородження ABCD. Про це повідомили на твіттер-сторінці академії.
Девід Пірсон отримав

У бою на Бахмутському напрямку загинув журналіст Олександр Цахнів

Журналіст інформаційного агентства «Вчасно» Олександр Цахнів загинув у бою на Бахмутському напрямку. Про це повідомили на сайті агентства.
37-річний Олександр Цахнів був родом із шахтар

Життя української класики в англійських перекладах

2023 рік. На театральних сценах Лондона, а згодом Кембриджа та Оксфорда йде «Кассандра» Лесі Українки. Чи могла про таке мріяти Лариса Косач? Ця вистава нині не лише привертає увагу до

«Заважає мова – геть до ростова!»: за рік в Україні кількість…

Частка громадян України, які спілкуються українською мовою в повсякденному житті, зросла до 71% порівняно з 2021 роком, коли цей показник становив 64%.

Про це свідчать результати опитування, фонду «Д

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"