Меню

Ден Браун. Origin

Букнет Ден Браун. Origin

Ден Браун. Origin

«Джерело» Дена Брауна – книга, яку я однозначно порекомендую. Це п’ята книга із серії про пригоди американського професора симвології Роберта Ленгдона. І вона сподобалася мені найдужче.

Сюжет у «Джерелі» надзвичайно захоплює і тримає у напрузі до кінця книги, динаміка настільки потужна, що я ковтнула книгу за один день! Як і в усіх своїх романах, письменник наводить результати глибоких досліджень з мистецтва, архітектури та історії, збирає докупи деталі, надає їм інтерпретування та змушує раз у раз звертатися до гуглу, щоб побачити те, що бачать персонажі. Місце події – Іспанія, зокрема Барселона, а тут неможливо не «дивитися». Кожна деталь книги має значення, вплітається у сюжет і відіграє свою символічну роль – напрочуд вражає, коли це помічаєш. Сьогоднішня тема особлива: релігія проти технології, консервативний світ проти стрімкого розвитку людства у всіх аспектах свого життя. Фундаментальні питання людства: «Звідки ми?» та «Куди йдемо?» є ключовими у книзі, а тому вона пронизана духом роздумів і досліджень. Це не зовсім той Ден Браун, до якого ми звикли, тут не змусять проходити квест і не поставлять чітку крапку наприкінці. Проте змусять добре задуматися щодо майбутнього людства та ролі штучного інтелекту у ньому.

 

Оригінал статті на litnet.com: Ден Браун. Origin

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення