Двадцять сім “валентинок” для улюблених читачів!

Двадцять сім “валентинок” для улюблених читачів!

Двадцять сім “валентинок” для улюблених читачів!

Всім привіт! Із днем закоханих! ❤️

Дуже рада, що відгукнулося так багато бажаючих  долучитися до нашого флешмобу. І от настав час презентувати вам наші “валентинки”. Буду рекомендувати кожен твір у такій послідовності, в якій вони подавалися авторами.

Таліана “Око в моїй кімнаті”

Сучасний світ повний самотніх людей. Чи знайде до тебе шлях кохання, якщо ти цілий день закритий у чотирьох стінах?
Історію створено під впливом праці з дому в період карантину.

Влада Калина “Божевільний Валентинів день”

Щоб зустріти своє кохання, багато зусиль для цього не потрібно. Просто – вийти з дому, порвати сукню, впасти під чийсь автомобіль, посваритися в магазині через торт, зломати підбора, та спізнитися до подруги на свято… і вуаля – вважайте, що кохання у вас в кармані, в кармані вашої сумочки, з якої викрали гаманець.
Ох, який же божевільний день.

Sash Ko (Олександр Бондарчук) “Алеями долі”

Олег і Олена, Ліна і Макс. Різні люди, різні долі, минуле і теперішнє – все переплелося на стежинах життя. Романтичне оповідання про стосунки, почуття та вибір.

Мар’яна Доля “Валентинка”

Лілія переживає “чорну смугу” у своєму житті. Вона розійшлася з хлопцем та змінила роботу. Фінансова ситуація не з кращих, тому дівчина вирішує взяти квартиранта – все одно кімната колишнього хлопця стоїть порожня. З новим сусідом вони бачилися лише один раз. Їхні життєві графіки не співпадають – дівчина працює в іншому місті і додому приїздить тільки на вихідні. А її квартирант, навпаки, працює в її місті, а на вихідні їде до батьків. Але на День святого Валентина на Лілію чекає сюрприз…
Сніжанна Четверт “Не святий Валентин”

Що робити коли ти ненавидиш День святого Валентина? Причина? Їх багато, але всі вони сплітаються у декілька закономірностей. Саме сьогодні у мене День народження і нічого хорошого, ніколи не трапляється, навпаки – жди біди. Святий завжди, ніби знущається наді мною та приносить одні неприємності. Думаю – це через те, що названий у його честь. Мститься, мабуть. А ще робота експетрта – криміналіста додає жару, підкидуючи щороку “нові подарунки”. Радує лише те, що саме цього дня я зустрів її – ту, що теж страждає від мстивого Валентина. Може це доля?

Лександра Славичч “Пара за обміном”

Колись давно на День Святого Валентина побутував звичай жеребкування. Хлопець обирає навмання і котра дівчина випаде, та і стає його “Валентинкою” на весь день, інколи навіть і рік.
На міській ярмарці гурт молодих людей вирішує відродити традицію і влаштовує своєрідний експеримент. Що з цього вийде та як вони проведуть подальші години Дня Закоханих?

Юлия Ковалевская “Не втечеш”

Маленька історія кохання, возз’єднання закоханих через роки. Свідки говорять: «Від долі не втечеш. Вони створені один для одного.»

Ксения Демиденко “Сто валентинок”

ВОНА – вчителька літератури, класний керівник 11 класу. Для всіх учнів школи – талановитий педагог, для свого класу – мама Соня, для Титаренка Володимира, одного з 24 учнів 11-А – богиня в жіночій подобі. Хочете знати, як проходить День Святого Валентина в школі?

Ольга Кава “Довіра коханню”

Лоліта – проста закохана дівчина. А Діма їй зрадив. Та чи була зрада?
Коротке оповідання про довіру.

Інка Вікторова “Лише сон..?”

Історія про віщий сон, яка не залишить нікого байдужим!

Ольга Іваненко (Ольга Джонс) “Булочки з магією до дня закоханих”

Що може статися, якщо забудеш яке сьогодні свято?

Iryna “Колобок”

Справжнє кохання найiмовiрнiше приходить тодi, коли на нього вже не чекаєш…

Галина Курдюмова “День святого Валентина”

Навіть справжні почуття можна вбити. Щоб їх зберегти, треба довіряти коханій людині і своїм почуттям. Незабаром доля забере у Лесі все, що було для неї цінним, усе її життя і, навіть, пам’ять. Щоб повернути втрачене доведеться пройти важкий шлях, пройти по лезу і не раз відчути подих смерті.

Олена Блашкун “Як не прогавити любов”

Хтось шукає кохання роками, а хтось – не бачить, коли воно проходить поруч. Головне – вчасно зрозуміти, що це саме воно й перейти до рішучих дій.
Для моїх любих читачів легка історія студентського кохання про двох людей, які кожного дня знаходилися поруч, та не наважувалися заговорити. Можливо, магія все ж існую? Інакше чим пояснити їхню сміливість у ці засніжені дні?

Lana Deniz “Кохання зі смаком кориці”

Сніжана навіть не могла уявити, що опиниться в сніговому полоні з чоловіком, з яким розпрощалася нещодавно з грандіозним скандалом. Їй здавалося, що кохання скінчилося, але в День закоханих трапляються дива…Оповідання написане для флешмобу до Дня святого Валентина

Кристина Асецька “Поцілунок з незнайомцем”

Чи легко бути Купідоном? Особливо коли перед заслуженим відпочинком залишилася остання справа – знайти коханого хлопця для однієї особливої дівчини. Беручись за таке завдання він навіть не підозрював як це все буде не просто.

Tory_Chameleon “Сни від Купідона”

У підліткових фільмах такі зазвичай стають парочкою, чим шокують всю школу. Він виявляється не таким вже й козлом, а вона – унікальною та цікавою дівчиною, якій йому пощастило допомогти розкритися. Але це точно не наша історія. Як мінімум, в мені дійсно немає нічого особливого, а як максимум, ми закінчили школу три роки тому на ноті абсолютної взаємної ненависті.

Sash Ko (Олександр Бондарчук) “Морські камінці”

Інколи хочеться виправити помилки минулого. Особливо, коли в день Святого Валентина не має з ким піти на побачення…
Романтична новела про дружбу, почуття та стосунки.

Умираючий Лебідь “Гімн любови”

День Святого Валентина чи не найулюбленіше свято сучасної молоді, до якого вони часто краще готуються і величніше відзначають його, ніж, наприклад, Різдво. Романтична атмосфера, закохані чи кохані люди, поцілунки, подарунки, обійми та валентинки – ось головні реквізити цього свята. Але чи задумуємося ми про справжню сутність дня Святого Валентина? До яких наслідків це може привести?

Ана Пест “Ідеальна пара”

Вони з першої зустрічі не знайшли спільної мови, а з роками взаємна неприязнь перетворилась у відверту ворожнечу. Та у випускному класі, попри власне бажання, мусили бути в одній команді, і зв’язці одне з одним, адже вони найкращі та прекрасно знаються на перемозі, бо вона – відмінниця, а він – спортсмен.
Та чи варта перемога того, щоб ламати себе зсередини? І чи не гірко буде йти до неї? Чи, може, весело?

Анна Дейна “Валентинка для Діани”

Історія взаємовідносин сучасних підлітків. Історія випадкового знайомства персонажей двох моїх рукописів, що раніше ніяким чином не були пов’язані. Що з цього вийде, я і сама досі не знаю ..

Дар’я Гребельник “День кохання”

Внаслідок космічної катастрофи, молода землянка опиняється на далекій колоніальній планеті Ратум. Чекаючи евакуацію на Землю, вона починає вивчати місцеві традиції і досить швидко дізнається про День Кохання, що є аналогом древнього земного свята, тільки у значно більших масштабах. Але на що міг перетворитись спадок Землі в ізольованій колонії за кілька тисячоліть? І чи є в цьому світі місце справжньому коханню?

Анна Ост “Адам не для Єви”

Інколи ми робимо речі, які ніколи б у житті не зробили, безглузді, нетипові, але в той момент такі необхідні для когось. Я ніколи не любила День Валентина за його штучність і банальність, а він натомість подарував мені дивного незнайомця, що перевернув мій світ.

Христина Маніль “Моє солодке життя”

Мілана – кондитер, яка працює вдома і готує десерти на замовлення. До Дня святого Валентина до неї звертається дівчина Олеся з проханням приготувати торт з зображенням себе та свого хлопця. На фото Мілана впізнає своє перше кохання….Максима, якого не бачила вже декілька років. Тепер вона знає на кого він тоді її проміняв.

Ніка Єнжель “Живий кущ”

День Закоханих? Ні, не замовляла. Взагалі, я замовляла собі схеми для вишивки, що якраз прийшли чотирнадцятого лютого. Та чого тільки не вдієш, аби збутися від дратівливої, ядовитої атмосфери цієї днини. Йдемо на пошту!
Тільки сьогодні я з’ясовую, що вдача в мене набагато краща, ніж вважала. Саме час попрощатися з дахом.

Тіа Кузь “Стриптизер для Соні”

Отак от буває. Жила собі щасливо, горя не знала (ну майже). І знайшла собі пригоду на одне місце. В день всіх закоханих я встигла остаточно зрозуміти, що мій хлопець мені не підходить і знайти… стриптизера. Не знаю, куди нас доля занесе, але як мінімум за сьогодні я їй вдячна. Піду напевно запитаю хоча б як його звати…

Radianta “Валентина потрібно заслужити”

Ця історія про те, що не завжди день закоханих дівчата проводять зі своїми любими хлопцями. Хороші подруги теж можуть знайти собі пригод на голову, особливо якщо працюють у столичному патрулі і хочуть сповна нести службу! А також моя розповідь послугує ще одним нагадуванням про чарівність цього свята, адже воно ідеально підходить для того, аби забути всілякі образи і позбутися недомовок 😉

Приємного вам читання та вірного кохання! ❤️

Оригінал статті на Букнет: Двадцять сім “валентинок” для улюблених читачів!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"