Меню

“Дарунки небес”. Повернення з кріокамери.

Букнет “Дарунки небес”. Повернення з кріокамери.

“Дарунки небес”. Повернення з кріокамери.

Вітаю усіх авторів і читачів!

Трохи більше року тому почала писати й викладати роман “Дарунки небес, або опіки душі”. Там кілька героїв, історію кожного я придумала, продумала і навіть записала. Виклала кілька глав. Та сталось так, що декілька місяців я не мала можливості зайти на Літнет. А коли повернулася, мій роман вже був у “замороженому стані”. Кілька разів намагалася сісти за нього, та з’являлись інші проекти, конкурси, а він так і залишився в льодовому панцирі.

Сьогодні я нарешті наважилася повернути роман до життя. Сподіваюся вам буде цікаво спостерігати за долями головних героїв.

Анотація до книги “Дарунки небес, або опіки душі”:
Люся, Катя, Уля і Марина та їхній лицар Кирило дружать з першого дня в університеті. Їх затягують студентські будні: лекції, семінари, стоси конспектів, рефератів, посиденьки в читальній залі або в буфеті.Та не лише буремне студентське життя поглинуло їхній життєвий простір, а й буремні почуття, що заповнили їхні душі. Як складуться долі п`ятірки друзів? Хто з них отримає від неба дарунки, а хто опіки?..

Буду щаслива бачити вас серед своїх читачів!

Оригінал статті на litnet.com: “Дарунки небес”. Повернення з кріокамери.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

“Шаленство на двох”! Обкладинка та анотація ;)

Привіт, мої хороші! 😉

Нарешті я можу анонсувати вам свою новинку))) У своєму інстаграмі я часто інтригувала своїх любих читачів маленькими тизерами та візуалізаціями. І ось ми усі дочекались на більш детальну інформацію.

Що

❤♥️знайомство під прикриттям? Цитатка ♥️❤

Озирнувшись, я зауважила, що він більше не біжить і від цього мені стало не так весело. Я знизила швидкість.

Цікаво… Чи зможу я обдурити його?

Так, для початку потрібно використовувати особистість того, кого я досить добре

Сьогодні – Всеукраїнський День Бібліотек!

Привіт:)))

Ні для кого не секрет, що сьогодні, 30 вересня, відзначають Всеукраїнський день бібліотек, кнги та читачів-поціновувачів, і тому я як майбутній представник цієї професії (поки тільки вчуся) хочу від щирого серця

Перейти до блогу