Г’ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті “Чому не Еванс?”

Г’ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті “Чому не Еванс?”

Зірка “Доктора Хауса” та “Нічного портьє” Г’ю Лорі зніме мінісеріал за романом Агати Крісті “Чому не Еванс?”. Він стане автором сценарію, режисером та продюсером телеапдатації для BritBox.

Книгу “Чому не Еванс?” вперше опублікували у 1934 році. Вона розповідає історію сина вікарія Боббі Джонса та його подруги — леді Френсіс Дервент, які полюють на м’яч для гольфу, але знаходять під кручею людину при смерті.

Друзі вирішують спробувати себе у ролі слідчих-аматорів, які намагаються розгадати таємницю цього чоловіка. Для цього в них є від підказки — фото красивої молодої жінки в його кишені та його ж останні слова: “Чому вони не запитали Еванс?”.

“Я закохався в цю книгу дуже давно і люблю досі. У мене мурашки пішли шкірою, коли я вперше осягнув красу цієї таємниці. Відтоді я глибше та глибше закохуюся в персонажів. І для мене величезна честь мати можливість переповісти їхню історію у такій формі. Я буду носити краватку на знімальному майданчику та віддам цьому проєкту все, що у мене є”, — з притаманним йому гумором прокоментував Г’ю Лорі.

Прем’єра серіалу запланована на 2022 рік. За словами очільниці BritBox у Північній Америці Емілі Пауерс, робота Г’ю Лорі віддасть належне оригінальній загадковості Агати Крісті, але додасть свіжості, іронії та креативу, які сподобаються аудиторії.

Поки що немає інформації про те, чи з’явиться у кадрі сам Лорі, але така надія є. Наразі він зосереджений на написанні сценарію — це буде його перша режисерська робота над великим серіалом.

Раніше він зняв декілька епізодів серіалу “Доктор Хаус” і має багато досвіду написання сценаріїв завдяки роботі над шоу Фрая і Лорі.

Оригінал статті на Читомо: Г’ю Лорі зніме серіал за романом Агати Крісті “Чому не Еванс?”

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"