Гуни і Русь в новому розділі

Гуни і Русь в новому розділі

Гуни і Русь в новому розділі

Вчора закінчив розділ про гунів у книзі “Князь Кий при дворі короля Артура”. В ньому я показав, що гуни це наш слов’янський народ, який мешкав на теренах Півдня та Центру України. Із їхнім об’єднанням з племенами роксоланів, утворився союз – Русь, який до речі не знаючи цього я описав у першому розділі, як Антський союз – першу слов’янську державу. Однак далі в третьому розділі я пояснив цю хибу.

Що ж до наступного розділу, то він буде присвячений Аттилі. В ньому я ще раз підтверджу слов’янство гунів. Далі буде йтися про ситуацію в Британії того часу. Я розповім, як гуни та взагальному слов’яни проникли на острів, а також як князь Кий став лицарем короля Артура Каєм. Розповім де в Україні слід шукати його городище, а також як у Візантії та Русі фальсифікувались розповіді про князя Кия, як лицаря короля Артура. А перед тим в романі “Тумани Альбіону”, я продовжую розповідь про пригоди руса Кініра (батька князя Кия) у Британії. Далі розповідь в романі буде йти про міжусобні війни британців та навалу саксів. А закінчиться книга з прийома Кініром у свою сім’ю малого короля Артура. Після цього буде продовження, що розповість про пригоди князя Кия при дворі короля Артура.

Слава Україні! Ми переможемо і відродимо нашу історію!

Оригінал статті на Букнет: Гуни і Русь в новому розділі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Чернігові відтепер є вулиці Олени Пчілки і Левка Лук’яненка

Депутати Чернігівської міської ради проголосували за перейменування 35 вулиць і провулків у місті. Про це повідомило інтернет-видання «Сіверщина».
Відтепер у місті з’явилися вулиці на ч

У Харкові пропонують назвати одну зі станцій метро на честь Василя Стуса

Активісти проєкту «Деколонізація. Україна» запропонували нові назви для п’яти станцій харківського метрополітену. Про це повідомили на фейсбук-сторінці проєкту.
Серед запропонованих пер

У червні в Україні зафіксували 13 випадків порушення свободи слова

У червні експерти Інституту масової інформації зафіксували в Україні 13 випадків порушень свободи слова, відповідальність за 2 з них — на росії. Про це свідчать дані щомісячного монітор

«Щиро — автор»: як українські письменники зберігають автографи колег

Деякі люди цінують книжки не лише через їхній зміст і наповнення важливою або цікавою інформацією, а визнають видання як мистецький артефакт. Часто ключову роль в особливому  сприйнятті

Фестиваль «Фронтера» оголосив програму заходів

IV Міжнародний літературний фестиваль «Фронтера» у Луцьку оголосив програму заходів. Про це повідомляє прес-служба фестивалю.
Фестиваль відбудеться 27-28 липня в Музейному просторі «Око

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"