Гуни і Русь в новому розділі

Гуни і Русь в новому розділі

Гуни і Русь в новому розділі

Вчора закінчив розділ про гунів у книзі “Князь Кий при дворі короля Артура”. В ньому я показав, що гуни це наш слов’янський народ, який мешкав на теренах Півдня та Центру України. Із їхнім об’єднанням з племенами роксоланів, утворився союз – Русь, який до речі не знаючи цього я описав у першому розділі, як Антський союз – першу слов’янську державу. Однак далі в третьому розділі я пояснив цю хибу.

Що ж до наступного розділу, то він буде присвячений Аттилі. В ньому я ще раз підтверджу слов’янство гунів. Далі буде йтися про ситуацію в Британії того часу. Я розповім, як гуни та взагальному слов’яни проникли на острів, а також як князь Кий став лицарем короля Артура Каєм. Розповім де в Україні слід шукати його городище, а також як у Візантії та Русі фальсифікувались розповіді про князя Кия, як лицаря короля Артура. А перед тим в романі “Тумани Альбіону”, я продовжую розповідь про пригоди руса Кініра (батька князя Кия) у Британії. Далі розповідь в романі буде йти про міжусобні війни британців та навалу саксів. А закінчиться книга з прийома Кініром у свою сім’ю малого короля Артура. Після цього буде продовження, що розповість про пригоди князя Кия при дворі короля Артура.

Слава Україні! Ми переможемо і відродимо нашу історію!

Оригінал статті на Букнет: Гуни і Русь в новому розділі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"