Гуляємо по Балі ! Знижка!

Гуляємо по Балі ! Знижка!

Гуляємо по Балі ! Знижка!

Вітаю, дорогі читачі.

«Тільки не він»

  Також не забувайте, що для усіх, хто ще не купував мої книги протягом 3 днів після покупки буде знижка 15 % на усі інші мої книги.

Далі у цій книзі будемо гуляти разом з героями по тропічному острові. Також Джамал розповість Наталі правду про себе і не тільки. Попереду ще багато пригод і романтики. Щиро запрошую.

Цитата з наступних розділів:

«̶  Послухай…

̶  Ні! Не торкайся! — намагаюся відштовхнути його, не відпускає. Притягнув мене до себе за талію. Я пручаюся, розсердилася. — Геть від мене! Усі ви однакові! Мабуть, нема порядних хлопців на світі! Кожен думає тільки про себе! Використати дівчину, а більше нічого!

̶  Припини! — крикнув Джамал. Я далі вириваюся, товчу його по широких грудях. Та йому хоч би що. Наче кам’яний.

̶  Відчепися від мене, бо пошкодуєш! Батько тобі голову відірве! Забув, що обіцяв тобі!? І не тільки голову! — турок схопив мене, притиснув спиною до себе. Обійняв за руки так, що не можу ворухнути ними. Міцно тримає.

̶  Заспокойся! — я продовжила боротися, копатися.

̶  Припини, Нейлан! — крикнув. А тоді ледь відчутно провів губами по моєму вушку і прошепотів:

̶  Послухай… Досить. Якби я захотів, вже давно взяв би тебе. Повір…»

 

 

   «Так і зробили. Турок повів мене в милий заклад місцевої кухні. Тут скрізь красиві, відкриті тераси, найрізноманітніші парасольки і тенти. Все тоне в зелені і квітах. Особливо мені подобаються парасольки і навіть цілі дахи на будиночках зроблені з чогось схожого на солому. Дуже колоритно.

   Ми сіли в великій бесідці, як раз під таким солом’яним дахом на високій терасі, з якої відкривається захопливий краєвид на океан. Грає весела екзотична музика. Людей вранці небагато. Настрій злітає вгору з кожною хвилиною. Я нахилилася, з насолодою понюхала якісь невідомі мені, але дуже красиві квіти, що ростуть в великому горщику біля столика. Схожі на орхідеї. Може, так і є? Джамал засміявся.

̶  Ти така класна…»

 

З любов’ю, Лана Іссан

 

Оригінал статті на Букнет: Гуляємо по Балі ! Знижка!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Новинка “Під крилом темряви” вже завтра

Вітаю, мої любі! Ви, напевно, вже зачекалися обіцяної новинки від мене у жанрі фентезі, тому я з радістю оголошую, що початок книги “Під крилом темряви” з’явиться на порталі вже завтра! 

Всі ці дні я плідно працювала

Записки недосвідченого автора (ч.4)

Привіт усім моїм колегам та любим читачам, які терплять мою неслухняну музу) Отож поки мені не пишуться художні твори, буду писати блоги.

А сьогодні хочу підняти питання про сумнозвісний письменницький блок. Саме це явище

Візуалізація Баєровського – “Я більше не боюсь”

Вітаю вас, любі читачі та колеги!

Хочу врешті показати вам, як виглядає один з головних персонажів моєї книги “Я більше не боюсь” – Юрій Баєровський (Баєр). Ця візуалізація планувалася на суботу цього тижня, але ваші

Всим привіт

Всим привіт. Дуже дякую, що читаєте мою книгу. На жаль через деякі обставини я не можу викладати продовження, ще й муза не хоче до мене приходити. Але я буду вдячна якщо ви дасте  мені знати чи цікава вона вам. Дякую.

&nbs

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"