Григорій Сковорода з’явився в інстаграмі

Григорій Сковорода з’явився в інстаграмі

В інстаграмі в межах кампанії до 300–річчя Григорія Сковороди з’явився його акаунт. Про це повідомив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко на своїй фейсбук–сторінці.

 

«Святкування 300-річчя Григорія Сковороди — одна з ключових культурно-мистецьких подій 2022 року. Ми розпочинаємо за 300 днів до дня народження філософа, щоб дати можливість українцям повною мірою відчути глибину та важливість цієї постаті», зазначив міністр у пресрелізі до презентації айдентики кампанії.

 

Сторінка Григорія Сковороди в інстаграмі має назву @skovoroda.today. Її ведуть від імені 28–річного Грега — саме так Григорій підписував свої листи. Протягом 300 днів аж до дня народження філософа на сторінці публікуватимуть дописи під хештегами: #СковородаМотивує, #СковородаСвяткує, #СковородаПояснює, #СковородаРекомендує, #СковородаУШоці, #SKOVORODATODAY. 

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сковорода (@skovoroda.today)

«Сковорода-ментор коментуватиме події, реагуватиме на виклики сьогодення, ділитиметься власними думками та філософією, щоб усі ми зрозуміли, наскільки актуальною вона залишається в умовах сьогодення», — повідомляється на фейсбук–сторінці агенції Republic, розробниці акаунта Сковороди.

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Сковорода (@skovoroda.today)

Григорій Сковорода — український поет, філософ, гуманіст, педагог. Народився в Чорнухах на Полтавщині у козацькій родині. Навчався у Києво–Могилянській академії. Автор збірок «Сад божественних пісень» та «Байки харківські».

 

Republic — комунікаційна агенція, що є частиною консалтингової компанії One Philosophy.

 

Нагадаємо, у 2022 році виповнюється 300 років від дня народження українського поета та філософа Григорія Сковороди. З нагоди цього Суспільний канал UA: КУЛЬТУРА оголосив мистецький конкурс на створення фільму про українського філософа.

 

 

Чільне фото: skovoroda.today

Оригінал статті на Suspilne: Григорій Сковорода з’явився в інстаграмі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

В ЄС ціни на книжки ростуть повільніше за інфляцію

Упродовж останніх 20 років ціни на книжки в Європейському Союзі стабільно були нижчими від рівня інфляції. Про це йдеться у звіті Федерації європейських видавців (FEP) за 2022-2023 рок

Полонений росією журналіст Хилюк отримав нагороду PEMC

Український журналіст і кореспондент УНІАН Дмитро Хилюк, котрий майже рік перебуває в полоні в росії, отримав відзнаку Платформи європейської пам’яті та сумління (Platform of European M

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"