Графік оновлень =)

Графік оновлень =)

Графік оновлень =)

Привіт всім моїм читачам =) Як ви могли побачити, зараз в мене доволі багато книг “в процесі” і це може налякати вас, бо ж писати одночасно багато книг і регулярно їх викладати доволі складно)

1) Наша з Тарасом Мельником “Особиста вендета”(бойовик+СЛР) має вже багато написаних розділів у чорнетці =) І хоч ми викладаємо розділи щодня, по факту ж ми пишемо по розділу через день(так, писати в співавторстві дуже зручно і це має свої плюси))) 

2) Мій роман “Вісім Бажань” – єдина робота, яка не має розділів наперед, тож я спокійно можу зосередитись на її щоденному написанні.

3) Роман “Магічне кохання. Турнір на виживання” вже давним-давно написаний(по суті, це був мій перший написаний роман, я писала його з 16 до 19 років), і зараз він тільки редагується перед викладкою, тому викладати його щодня займає в мене хвилин п’ятнадцять-двадцять.

ps. Тут є 4 картинки, якщо ви їх не бачите, то поновіть сторінку)

 

4) В романі “Барбі” я взагалі просто приховала написані розділи, щоб відредагувати їх. По цьому роману взагалі відчуваю ностальгію, бо це був мій перший написаний для букнету роман і мій перший відносний успіх тут(майже 60 000 прочитань, які авжеж не порівняти з успіхом моєї “Нареченої” і її 425 000 прочитань і 1030 зірочками практично без нагород, але все одно) Барбі я люблю більше за наречену ахахахах)) Щодо викладки, тут ситуація аналогічна з ситуацією з романом “МК”, редагування займає в мене хвилин двадцять на день і розділи виходять регулярно щодня.

 

Тобто, по суті, на день я пишу десь півтори невеличкі розділи:

Один розділ мого роману про боротьбу віруального та реального кохання “Вісім бажань” одразу від вісьмох персонажів.
 

 

І, так як “Особисту вендету” я пишу через день, то в сумі на день приходиться пів розділу ахахах))

Ну хоча я пишу просто через день, бо ж чекаю, коли Тарас напише свій розділ в свій день, потім ми його відредагуємо, і тільки потім можу писати свій, бо ж ми продовжуємо сюжет одне за одним)) “Вендета” – це взагалі особлива любов…)) 

Поєднувати СЛР та бойовик виявилось дуже цікаво…)) Коли б я ще по годині на день гуглила, як взламувати ланоси та сейфи? ахахах)) А як заводити машину без ключа? Або коли б я консультувалася з реальним лікарем щодо правильної першої допомоги при наскрізному кульовому пораненні в руку?…)) Ох, “Вендета” реально особлива для мене… Дякую тобі, Тарасе, я обожнюю наш роман!))

Тож, мої любі читачі, запрошую вас почитати мої останні романи:

“Особиста вендета”

“Вісім бажань”

“Барбі”

“Магічне кохання. Турнір на виживання”

 

Оригінал статті на Букнет: Графік оновлень =)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"