Глава 15 вже на сайті

Глава 15 вже на сайті

Глава 15 вже на сайті

Вітаю. Ось і перейшли повільно з одноразових злодіїв на щось більш цікаве. Виникнення нового мага, що колекціонує оригінальних створінь у власному домі, змусить Іларіона (Скелета) вперше задуматися про власну слабкості та недоліки.

Ось вам невеличкий фрагмент для ознайомлення:

Він підійшов та провів пальцем по спинці здорового, оббитого червоною шовковою тканиною, трону.

– Так-так-так. Як же мені отримати цього скелета в колекцію, – а потім з дивним веселим тоном. – А я не знаю. Здається він досить сильний, і відправляти на його захоплення слабаків типу орків немає сенсу. Лише час згаю. А що ти пропонуєш? – і подивився в здоровенне дзеркало, яке знаходилося в одному кутку біля дверей до особистих покоїв.

В дзеркалі відображення чоловіка мало власну волю, рухалося як само того забажає. Стриманий облік повільно підійшов до рамки та стукнув кулаком по дзеркалу.

– Мені начхати.

– Ну-ну, не треба так любий мій, не рань себе. А то буде боляче і мені, – а потім різко переключився на іншу тему. – Ти ж бачив того скелета? Бачив? скажи, що красень. Саме такого не вистачає мені в колекцію, – і показав на всі статуї, що знаходилися в залі.

– Щось в цьому Іларіоні мене лякає, – задумався облік в дзеркалі. – Здається мені, що зараз не варто до нього лізти. Якщо він самотужки розправився з ограми, то уявити складно, наскільки він сильний.

– Ну, не треба нудити тут своїми міркуваннями, – граючись примітив чоловік. – Хочу його і все тут.

– Тоді навіщо мене питаєш, виродка шматок? – розгнівано стукнув кулаком об рамку дзеркала.

З руки почала текти кров. Одночасно з обліком, кров виникла і в чоловіка. Він уважно підняв руку на рівні очей та заворожено подивився, як на підлогу капає кров. Потім із захватом облизав руку та повторив.

– Не треба так, любчику. Не люблю, коли ти нас калічиш. Дивись, який неслухняний. Невже ти хочеш, щоб про непереможного Громуса пішли погані чутки?

– Ти не маєш права називатися цим іменем, погань, – серйозно розлютився облік в дзеркалі.

– А то що, – миттєво вся ця розбещена та грайлива атмосфера зникла.

Чоловік без страху підійшов до дзеркала та різко просунув руку, схопивши облік за шию.

Загадковий маг приблизно матиме такий образ:

Оригінал статті на Букнет: Глава 15 вже на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Тарас Мельник+я = Слр + Бойовик! Ловіть новинку!

Що буде, якщо автор бойовиків та авторка СЛР захочуть написати щось в співавторстві? Саме таким питанням я задалася, коли обирала собі співавтора для новинки ще пару місяців тому =)) Мені дуже хотілося написати роман не самостійно,

На Букнеті завелися шахраї!!!

Пссс… Тільки по секрету, будьте обережні! 

На Букнет приїхав досвідчений шахрай – Александ Бенн. Він же Саня Бабак.

Слідом за ним прибігла й аферистка з Троєщини – Русана Соболєва. Вона же Русік – королєвішна тамтешньої

Знижка на фентезійну дилогію!тільки сьогодні!

Доброго раночку)))

Сьогодні діє знижка  – 20%  на дилогію 

Дві книги за ціною 39,20 грн

Дике Марево (безкоштовно)

Анотація до книги “Дике Марево”

Опинившись в іншому світі я потрапляю у вир подій. І щоб

Болонська виставка дитячих книжок 2021 переходить в онлайн

Болонську виставку дитячих книжок 2021 в офлайн-форматі скасували через складну пандемічну ситуацію у світі та, зокрема, в Італії. Виставка пройде в онлайні. Про це повідомляється на оф

Освітяни діаспори запросили до створення «Писанкового Всесвіту»

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) запросила охочих до участі у
створенні слайд-шоу «Писанковий Всесвіт».

Про це йдеться на сторінці події у фейсбуці.

Організатори просять до 23 квітня над

Перейти до блогу

Нові автори

Олена Скуловатова

Скуловатова Олена мешкає в селі Путрівка, на Київщині. Автор дитячих та дорослих творів, публіцистики та понад шістдесяти наукових праць з психології. Переможниця I літературного конкурсу імені Івана Дубинця (2021), фіналістка першого всеукраїнського літературного конкурсу "#Рак_боятися_не_можна", в номінації "Проза" (2020), переможниця Літературного інтернет-конкурсу "Незвичне, невідоме, небувале", номінація "Проза" (2020). ФБ: elena.skulovatova Інстаграм: skulovatovaelena Ютюб: https://www.youtube.com/channel/UC1vJaDHmbiF5DJzODfyp8gw Особистий […]

Хелен Соул

Псевдонім Хелен Соул. Мешкає у місті Кропивницький. Пише твори для дорослих та підлітків. Переможниця у конкурсі оповідань соціального спрямування на електронному порталі Букнет від компанії Avitarart з твором “Зірка з неба”. Переможниця конкурсу в номінації романи від видавництва Кондор. Дебютний роман “Викрадач мого повітря” вийде друком у 2021 році. Посилання на сторінку фейсбук: writerHelenSoul

Катерина Холод

Катерина Холод. Мешкає в м. Ірпінь. Пише твори для дорослих та дітей. Лауреатка IV премії «Смолоскипа» (2019, 2020). Переможниця конкурсів Open World (2020), «Тріада часу» (2019), «Смарагдові вітрила» (2021) та конкурсу ім. Герася Соколенка (2020). Фіналістка конкурсу «Як тебе не любити…» (спецвідзнака «Коронації слова») (2020). Фіналістка конкурсу ім. Григора Тютюнника (2020), «Золотої лози» (2020), «Шодуарівської […]

Анатолій Хільченко

Анатолій Хільченко. Народився на Полтавщині 1979 року. Навчався у Київській духовній семінарії та академії. Працював у релігійних та навколоцерковних громадських організаціях. Священник Української Православної Церкви. сторінка в Букнет: https://booknet.com/uk/anatoli-xlchenko-u5561052 Сторінка у мережі ФБ: https://www.facebook.com/presviter.anatoly/ Ютуб-канал: https://www.youtube.com/channel/UCaAjutYWJOdPdHaNCJU28ng Група “Інститут прикладної теології”

Tadeй Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"