Глава 15 вже на сайті

Глава 15 вже на сайті

Глава 15 вже на сайті

Вітаю. Ось і перейшли повільно з одноразових злодіїв на щось більш цікаве. Виникнення нового мага, що колекціонує оригінальних створінь у власному домі, змусить Іларіона (Скелета) вперше задуматися про власну слабкості та недоліки.

Ось вам невеличкий фрагмент для ознайомлення:

Він підійшов та провів пальцем по спинці здорового, оббитого червоною шовковою тканиною, трону.

– Так-так-так. Як же мені отримати цього скелета в колекцію, – а потім з дивним веселим тоном. – А я не знаю. Здається він досить сильний, і відправляти на його захоплення слабаків типу орків немає сенсу. Лише час згаю. А що ти пропонуєш? – і подивився в здоровенне дзеркало, яке знаходилося в одному кутку біля дверей до особистих покоїв.

В дзеркалі відображення чоловіка мало власну волю, рухалося як само того забажає. Стриманий облік повільно підійшов до рамки та стукнув кулаком по дзеркалу.

– Мені начхати.

– Ну-ну, не треба так любий мій, не рань себе. А то буде боляче і мені, – а потім різко переключився на іншу тему. – Ти ж бачив того скелета? Бачив? скажи, що красень. Саме такого не вистачає мені в колекцію, – і показав на всі статуї, що знаходилися в залі.

– Щось в цьому Іларіоні мене лякає, – задумався облік в дзеркалі. – Здається мені, що зараз не варто до нього лізти. Якщо він самотужки розправився з ограми, то уявити складно, наскільки він сильний.

– Ну, не треба нудити тут своїми міркуваннями, – граючись примітив чоловік. – Хочу його і все тут.

– Тоді навіщо мене питаєш, виродка шматок? – розгнівано стукнув кулаком об рамку дзеркала.

З руки почала текти кров. Одночасно з обліком, кров виникла і в чоловіка. Він уважно підняв руку на рівні очей та заворожено подивився, як на підлогу капає кров. Потім із захватом облизав руку та повторив.

– Не треба так, любчику. Не люблю, коли ти нас калічиш. Дивись, який неслухняний. Невже ти хочеш, щоб про непереможного Громуса пішли погані чутки?

– Ти не маєш права називатися цим іменем, погань, – серйозно розлютився облік в дзеркалі.

– А то що, – миттєво вся ця розбещена та грайлива атмосфера зникла.

Чоловік без страху підійшов до дзеркала та різко просунув руку, схопивши облік за шию.

Загадковий маг приблизно матиме такий образ:

Оригінал статті на Букнет: Глава 15 вже на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Оголосили лавреатів Міжнародної премії імені Олеся Гончара 2023 року

У конкурсі на здобуття Міжнародної німецько-української премії імені Олеся Гончара 2023 року оголосили переможців. Про це повідомили на сайті Національної спілки письменників України.
П

Львівські письменники відзначили Всесвітній день поезії

Складати вірші може більшість, а поезію – одиниці, римувати сяк-так доступно кожному, а творити перли – не багатьом, як зрештою і в інших видах мистецтва, зокрема художній фотографії: фотоапарат один, а

Катерина Міхаліцина. Dogs of war

Продовжуємо проєкт «Воєнний стан» – онлайн-антологію есеїв українських інтелектуалів та інтелектуалок про війну від Meridian Czernowitz. Сто авторів – у ста текстах – розкажуть про влас

Дві третини українців вважають неприйнятним отримувати новини з російських ЗМІ

Майже 70% українців вважають неприйнятним отримувати інформацію про події в Україні з російських ЗМІ. Про це свідчать результати другої хвилі опитування «Окуповані території та Росія: б

Мінкульт Люксембургу виділив кошти на ₴ 1,3 мільйона для підтримки українських…

Для підтримки українських діячів мистецтва Міністерство культури Люксембургу виділило кошти в сумі 1,3 мільйона гривень через УКФ. 

Про це повідомляє міністр культури та інформаційної політики в Теле

Перейти до блогу

Нові автори

Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Перейти до "Нові автори"