Глава 15 вже на сайті

Глава 15 вже на сайті

Глава 15 вже на сайті

Вітаю. Ось і перейшли повільно з одноразових злодіїв на щось більш цікаве. Виникнення нового мага, що колекціонує оригінальних створінь у власному домі, змусить Іларіона (Скелета) вперше задуматися про власну слабкості та недоліки.

Ось вам невеличкий фрагмент для ознайомлення:

Він підійшов та провів пальцем по спинці здорового, оббитого червоною шовковою тканиною, трону.

– Так-так-так. Як же мені отримати цього скелета в колекцію, – а потім з дивним веселим тоном. – А я не знаю. Здається він досить сильний, і відправляти на його захоплення слабаків типу орків немає сенсу. Лише час згаю. А що ти пропонуєш? – і подивився в здоровенне дзеркало, яке знаходилося в одному кутку біля дверей до особистих покоїв.

В дзеркалі відображення чоловіка мало власну волю, рухалося як само того забажає. Стриманий облік повільно підійшов до рамки та стукнув кулаком по дзеркалу.

– Мені начхати.

– Ну-ну, не треба так любий мій, не рань себе. А то буде боляче і мені, – а потім різко переключився на іншу тему. – Ти ж бачив того скелета? Бачив? скажи, що красень. Саме такого не вистачає мені в колекцію, – і показав на всі статуї, що знаходилися в залі.

– Щось в цьому Іларіоні мене лякає, – задумався облік в дзеркалі. – Здається мені, що зараз не варто до нього лізти. Якщо він самотужки розправився з ограми, то уявити складно, наскільки він сильний.

– Ну, не треба нудити тут своїми міркуваннями, – граючись примітив чоловік. – Хочу його і все тут.

– Тоді навіщо мене питаєш, виродка шматок? – розгнівано стукнув кулаком об рамку дзеркала.

З руки почала текти кров. Одночасно з обліком, кров виникла і в чоловіка. Він уважно підняв руку на рівні очей та заворожено подивився, як на підлогу капає кров. Потім із захватом облизав руку та повторив.

– Не треба так, любчику. Не люблю, коли ти нас калічиш. Дивись, який неслухняний. Невже ти хочеш, щоб про непереможного Громуса пішли погані чутки?

– Ти не маєш права називатися цим іменем, погань, – серйозно розлютився облік в дзеркалі.

– А то що, – миттєво вся ця розбещена та грайлива атмосфера зникла.

Чоловік без страху підійшов до дзеркала та різко просунув руку, схопивши облік за шию.

Загадковий маг приблизно матиме такий образ:

Оригінал статті на Букнет: Глава 15 вже на сайті

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Привітик від атора!

Привіт, мої любі!

Даю про себе знати, оскільки давненько від мене не було нічого чутно. Хочу сказати, що мені приємно інколи заглядати на сторінку і бачити нові зірочки, відгуки і, навіть, нагороди! Це все просто гріє мені

Дві книжки за ціною однієї! Знижка!!!

Привіт, мої друзі!

Завтра на вас чекає приємна знижка на дилогію

“ЗА КРОК ДО ЩАСТЯ”

Історія, яка надовго залишиться в ваших серцях!

Не пропустіть нагоди придбати шалено-емоційний роман за нижчою ціною!

Бажаю

Пані та панове! Нейронет!

Вітаю вас, любі мої! На Букнеті новий конкурс, а мене муха вкусила і не відпускала, доки не поставила фінальну крапку. Дякую їй, що не загризла. :))) Тепер справа за вами. Буду у захваті, якщо прочитаєте і додасте коментарі на

Так все ж таки серце чи розум?

Сьогодні о 20°° у “Вдрузк або Я не хотіла”

  — Навіщо ти сюди прибігла?! Ну?! Скажи мені?!

 — Я вже сказала!

  — Ні, не треба мені заливати про Опру! Прошу, не бреши! Навіщо ти сюди прибігла?!

  Я

Знижка 20%!!!

Друзі, сьогодні діє дуже вигідна знижка 20% на мій роман “Мій коханий злочинець”

Діма став свідком злочину, а закон замість того, щоб допомогти, відвернувся від нього.
Тепер йому потрібно ховатися не тільки від

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"