Меню

Габло… Він в думках білявки уявлявся як павук

Габло… Він в думках білявки уявлявся як павук

Габло… Він в думках білявки уявлявся як павук

Уже виклала 6 главу твору “Габло”. 

У селі Білин на Закарпатті живе менша сестра Ольги – Галина, яка через місяць виходить заміж. І саме тому Ольга Гарилин бере відпустку та їде до Карпат з столиці, аби допомогти з весіллям. Проте коли дівчина опиняється у селі, то починають відбуватися таємничі вбивства…

Трішки цитат:

Оля нахилилася до нього ближче, щоб роздивитися, а він навіть не смикнувся. Дивився на Гарилин своїми оченятами та чекав. Дівчина наблизилася ще ближче так, що почала помічати на його тілі маленькі ворсинки. Він пухнастий, але його не варто гладити. Цей хижак може злякатися великої руки Олі. Їй було цікаво дивитися на нього, жовтого пухнастика, який не рухався та чатував слушного моменту.

Габло… Він в думках білявки уявлявся як павук. У цих двох багато спільного. Обидва тихі та знають, чого варті їм терпіння та обережність. Але багатолапого можна зрозуміти, а Габло? Для чого це йому? Що це дає? Оля цього не знала, але надіялася, що це не зачепить її родину.

Можливо когось зацікавив твір. Буду вдячна коментарям

 

 

Оригінал статті на Букнет: Габло… Він в думках білявки уявлявся як павук

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення